Українка Марія Столяренко стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед юніорів.
25.03.2018
Українські бадмінтоністи завоювали вісім медалей на Гран Прі Європи U 13, U15, U19
25.03.2018

Дмитро Завадський — бронзовий призер турніру Karvina International 2018 у Чехії.

Дмитро Завадський  — бронзовий призер турніру Karvina International 2018 у Чехії.

Український бадмінтоніст Дмитро Завадський отримав бронзову медаль турніру International series у Чехії у чоловічій одиночній категорії.

У ході турніру спортсмен подолав 6 етапів змагань та дійшов до півфіналу, увійшовши до четвірки найкращих серед учасників турніру. Дмитро на різних етапах переміг суперників із Англії, Індії, Данії, України, Німеччини, Чехії.

Міжнародний турнір Karvina International проходив 15 – 18 березня у Чехії. Участь у ньому взяли спортсмени з усього світу.