Стало відомо які країни прийматимуть Чемпіонати Європи та Світу 2019 – 2025
11.12.2018
No changes from last week
13.12.2018

Юні українські бадмінтоністи підкорили турнір в Естонії – 7 золотих, 4 срібні та 6 бронзових медалей

Українські бадмінтоністи у віці від 11 до 17 років дуже вдало виступили на на турнірі Estonian Youth International 2018. Вони отримали 17 медалей: 7 золотих, 4 срібні та 6 бронзових.

У віковій категорії U11: Владислав Кунін переміг у юнацькій одиносній категорії, Тимофій Кадемін та Владислав Кунін отримали золото юнацької парної категорії, Тимофій Кадемін в інтернаціональній змішаній парі отримав бронзу.

У віковій Категорії U13: Олекандра Боцман перемогла у одиночній категорії серед дівчат, Анна Коваленко – на третьому місці у цій категорії. Єгор Романюк та Іван Царегородцев перемогли у юнацькій парній категорії, Іван Царегородцев отримав золото юнацької одиночної категорії, Єгор Романюк здобув бронзу у цій же категорії. Анастасія Бірюковська та Олександра Боцман посіли друге місце у парній категорії серед дівчат, Еріка Тітоход у інтернаціональній парі цієї ж категорії – третє місце. Іван Царегородцев – Анна Коваленко – переможці у змішаній парній категорії, Єгор Романюк – Олександра Боцман – срібні призери у цій категорії, Анастасія Бірюковська у інтернаціональній парі  — бронзова призерка.

У категорії U15: Ольга Тихорська – золота медалістка одиночної категорії серед дівчат. Євгеній Столовой – Ольга Тихорська – переможці парної змішаної категорії. Варвара Фролова – Яна Собко посіли друге місце у парній категорії серед дівчат, Софія Лаврова – Ольга Тихорська – на третьому місці.

Турнір Estonian Youth International 2018 проходив 7 – 9 грудня у місті Тарту.

Детальніше результати змагань у категоріях U11 – U15 можна переглянути тут, результати U17 – тут.