50 українських бадмінтоністів беруть участь у юніорському турнірі у Польщі
19.01.2019
Rest and Reset – Michelle’s Mantra
19.01.2019

Українці борються за вихід у чвертьфінали турніру Victor Polish Junior 2019

Молоді українські спортсмени змагаються за вихід до чвертьфіналів турніру Victor Polish Junior 2019.

У змішаній парній категорії змагаються дві українські пари та одна інтернаціональна: україно – молдавська. Вячеслав Яковлев – Поліна Ткач та пара виступатимуть з суперниками з Китаю, Єлизавета Яковлева у парі зі спортсменкою з Молдови гратимуть проти пари з Англії.

У чоловічій одиночній категорії сьогодні виступлять троє українських бадмінтоністів: Олег Амосов зустрінеться зі спортсменом з Росії (першим сіяним номером змагань), В’ячеслав Яковлев виступатиме проти суперника зі Словаччини, Ігор Калініченко зіграє зі спортсменом з Ізраїлю.

У жіночій одиночній категорії за вихід до чвертьфіналу боротиметься п’ятеро українок: Аріні Марущак та Марії Столяренко доведеться змагатися одній з одною, а отже одна з них гарантовано увійде до вісімки найкращих, Поліна Ткач проведе гру зі спортсменкою з Польші, Яна Собко зустрінеться з суперницею з Данії, Поліна Бугрова зіграє з представницею Китаю.

Богдан Деремешко та Ігор Калініченко зустрінуться з першим сіяним номером змагань у чоловічій парній категорії – парою з Китаю.

У жіночій парній категорії – дві українські пари. Варвара Фролова – Яна Собко та Марія Столяренко – Поліна Бугрова зустрінуться з двома парами з Польщі.

Он-лайн трансляція турніру – тут.

Розклад та результати змагань – тут.

Турнір Victor Polish Junior 2019проходить 17 – 20 січня у місті Перемишль (Польща).