RSL Кубок України 2019 – день 2
02.02.2019
На RSL Кубку України 2019 визначилися переможці
02.02.2019

RSL Кубок України 2019 – день 3 (півфінали)

 RSL Кубок України з бадмінтону 2019 у розпалі. Пройшли чвертьфінальні та півфінальні зустрічі у всіх ігрових категоріях.

За результатами ігор, до фіналу вийшли: Артем Почтарьов та Данило Боснюк  у чоловічій одиночній категорії, Марина Ільїнська та Наталія Войцех у жіночій одиночній категорії, Марина Ільїнська – Єлизавета Жарка та Юлія Казарінова – Олена Прус у жіночій парній категорії, Іван Дружченко – Олександр Колісник та Віталій Конов – Олександр Шмундяк у чоловічій парній категорії, Валерій Атращенков – Єлизавета Жарка та Кирило Леонов – Наталія Войцех у змішаній парній категорії.  

Змагання проходять у Києві, у спортивній залі спортивного комплексу Національного Університету фізичного виховання та спорту України за адресою: вул. Фізкультури 1, корпус 5. Вхід вільний. На вході необхідно назвати охороні слово-пароль: “Бадмінтон”.

Змагання проводяться Федерацією бадмінтону України спільно з Міністерством молоді та спорту України, за підтримки партнерів: компанії RSL, бадмінтонного клубу «Залізко», компаніх COBB, страхової компанії USI, та компанії Unitrans Operator.

Он-лайн трансляція турніру тут.

Розклад змагань та турнірні таблиці можна переглянути тут