Brian Agerbak to European fans: “Come to Kyiv to combine great badminton and good holiday”
04.02.2020
День вступника у Національному Університеті фізичного виховання і спорту України — 12 лютого
11.02.2020

Збірна України з бадмінтону готується до Командного Чемпіонату Європи у Франції

 

Спортсмени Збірної України з бадмінтону готуються до Командного Чемпіонату Європи з бадмінтону у Франції серед жінок та чоловіків. У тренувальному Зборі у Києві беруть участь перші ракетки України, які входять до ТОП-100 Світового рейтингу, а також спортсмени Збірної Азербайджану з бадмінтону.

Командний Чемпіонат Європи – важливий етап у відборі на Олімпійські Ігри й Токіо, тому ми з командою та колегами з Азербайджану ретельно готуємося. Ми також не припиняємо підготовку до особистого Чемпіонату Європи з бадмінтону, що цьогоріч пройде у Києві. Вдома і стіни допомагають, тому готуємося показати високий рівень!”, — говорить чинний Чемпіон України з бадмінтону Артем Почтарьов.

На командній першості Європи чоловіки змагатимуться у сьомій підгрупі разом з командами з Фінляндії, Норвегії, Португалії та Словенії. Українські бадмінтоністки зіграють у п’ятій групі разом зі спортсменками з Болгарії, Угорщини та Уельсу.

До чоловічої команди України входять: перша ракетка Артем Почтарьов, Валерій Атращенков, Гліб Бекетов, Данило Боснюк, Іван Дружченко, Олександр Колеснік, Михайло Махновський, Геннадій Натаров та Дмитро Завадський.

До жіночої команди України увійшли: чинна Чемпіонка Марія Улітіна, Марина Ільїнська, Аріна Марущак, Анна Міхалкова, Євгенія Паксютова, Анастасія Прозорова, Валерія Рудакова, Наталія Войцех та Єлизавета Жарка.

У боротьбі за вихід із групи українські спортсмени зіграють по три одиночні та по дві парні гри. Командний Чемпіонат Європи з бадмінтону у Франції серед жінок та чоловіків пройде 11 – 16 лютого у Франції.

А вже 21 – 26 квітня у Києві проходитиме особистий Чемпіонат Європи з бадмінтону – вирішальний турнір у кваліфікаційному відборі на Олімпіаду у Токіо.

Чемпіонат Європи з бадмінтону є найпрестижнішим турніром з бадмінтону у Європі, участь у якому щороку беруть 288 кращих спортсменів континенту. Традиційно Чемпіонат визначає найкращих гравців року у жіночій та чоловічій одиночній категоріях, парних та змішаній парній категорії.  Чемпіонат у Києві стане вирішальним змаганням у відборі на майбутню Олімпіаду у Токіо.

Транслюватимуть ігри  канал НТН, а на фінальній стадії  також і Інтер.

Усі ігри Чемпіонату проходитимуть у київському Палаці спорту. Квитки на матчі можна придбати на офіційному сайті Федерації бадмінтону України: ubf.com.ua