День вступника у Національному Університеті фізичного виховання і спорту України — 12 лютого
11.02.2020
Чоловіча команда Збірної України з бадмінтону вийшла до чвертьфіналу Командного Чемпіонату Європи з бадмінтону серед жінок та чоловіків 2020
13.02.2020

Чоловіча команда Збірної України з бадмінтону перемогла Словенію та Фінляндію на 2020 European Men’s and Women’s Team Championships

 

Чоловіча команда Збірної України з бадмінтону перемогла команди зі Словенії та Фінляндії на Командному Чемпіонаті Європи серед чоловіків та жінок 2020 у Франції.

Артем Почтарьов, Валерій Атращенков, Дмитро Завадський, Данило Боснюк, Геннадій Натаров та Іван Дружченко отрималі чисту перемогу (5 – 0) з командою Словенії та зіграли 4 – 1 проти Фінляндії. Гра розпочнеться о 17:00 за Київським часом.

У другий день групового етапу змагань українці зустрінуться з командою Норвегії.

Жіноча команда зіграла з суперницями з Болгарії. Зустріч закінчилася з рахунком 2 – 3 на користь суперниць.

Сьогодні Марія Улітіна, Анастасія Прозорова, Єлизавета Жарка, Марина Ільїнська та Валерія Рудакова змагатимуться з суперницями з Уельсу. Гра розпочнеться о 20:00 за Київським часом.

На командній першості Європи чоловіки змагаються у сьомій підгрупі разом з командами з Фінляндії, Норвегії, Португалії та Словенії. Українські бадмінтоністки зіграють у п’ятій групі разом зі спортсменками з Болгарії, Угорщини та Уельсу.

Командний Чемпіонат Європи з бадмінтону у Франції серед жінок та чоловіків проходить 11 – 16 лютого у Франції.

А вже 21 – 26 квітня у Києві проходитиме особистий Чемпіонат Європи з бадмінтону – вирішальний турнір у кваліфікаційному відборі на Олімпіаду у Токіо.