Змагання для любителів бадмінтону у Хмельницькій області
20.07.2020
Toby Penty victored in Slovenia
24.07.2020

Гендерна рівність у правлінні Світової Федерації бадмінтону та інші рішення 81-го щорічного засідання BWF

У суботу, 18 липня 2020 року, відбулося 81-ше щорічне Засідання делегатів федерацій-членів Світової Федерації бадмінтону. Вперше зустріч пройшла у он-лайн режимі. Рішення про проведення зборів у віртуальному форматі було винесено Радою BWF у відповідь на пандемію COVID-19 і ратифіковано більшістю голосів федерацій-членів. Президент Світової Федерації та її Генеральний секретар провели віртуальну трансляцію AGM з Копенгагена.

Участь у віртуальній зустрічі взяли і представники Федерації бадмінтону України  — Президент Олексій Дніпров та Віце-Президент Василь Продан. «Україна – частина світової бадмінтонної спільноти, ми прагнемо розвиватися та йти вперед разом зі Світовою Федерацією, тому беремо активну участь в усіх заходах та ініціативах BWF», — підкреслив Олексій Дніпров.

Одним з важливих рішень, яке було ухвалено більшістю голосів країн – членів Світової Федерації, було схвалення пропозиції забезпечити географічне та гендерне представництво в Раді BWF шляхом встановлення рамок, якігарантують рівне географічне представництво у всіх колегіях та мінімальне представництво кожної статі.

Зокрема, затверджені членством зміни до Уставу BWFзабезпечують представництво принаймні 30 відсотків кожної статі в Раді та серед представників кожного континентального регіону.

Це узгоджується з рекомендацією Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) до 2020 року орієнтуватись на 30 відсотків гендерного представництва на посадах, які приймають рішення в рамках Міжнародних федерацій.

Ще одним важливим кроком у практиці управління BWF стали поправки до Уставу, які запроваджують процеси перевірки та мінімальні критерії прийнятності для обраних чиновників та членів правління BWF.

Голосування за ці та інші ініціативи відбулося як частина віртуального засідання федерацій-членів BWF.

Президент BWF Поль-Ерік Хойер подякував усім членам BWF за співпрацю та відзначив історичну значимість віртуального засідання BWF. «Наш фокус на належному управлінні є важливим для BWF і ми продовжуємо досягти успіхів у цій галузі», — підкреслив він.

Представники Федерацій-членів BWF також схвалилипропозиції включити Голову Комісії з пара-бадмінтону до Ради Світової федерації та обмежити посаду Президента BWF чотирма термінами.

Також було прийнято низку інших пропозицій, у тому числіщодо затвердження поправок до Уставу BWF, щоб привести їх у відповідність до судових процедур 2020 року, які спрямовані на реорганізацію та вдосконалення судової структури Світової Федерації.

Повні результати віртуальної AGM BWF опубліковані в протоколі на Офіційному сайті BWF.