Український прапор повернувся на турнір Denmark Open 2020 після 7 років перерви
15.10.2020
Young talents given opportunity to play
19.10.2020

Україна запросила на Чемпіонат Європи з бадмінтону 2021 та 2021 BEC Congress учасників щорічної зустрічі делегатів Єврорейської Конфедерації

Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров запросив учасників щорічної зустрічі делегатів Європейської Конфедерації бадмінтону на Чемпіонат Європи з бадмінтону 2021 та 2021 BEC Congress, що пройдуть у Києві 27 квітня — 2 травня 2021 року.

Під час щорічного зібрання очільників Європейських федерацій з 41 країни, яке вперше пройшло он-лайн, презентували ролик-запрошення до Києва.

«Чемпіонат і Конгрес у Києві стануть історичними не лише тому, що вперше будуть проведені разом і одна країна прийматиме Конгрес вдруге, але й тому, що вони стануть символом перемоги над спільним ворогом — пандемією та обєднають європейськоу бадмінтонну родину», — підкреслив Олексій Дніпров.

 

Засідання пройшло під головуванням президента Європейської Конфедерації бадмінтону Пітера Тарцали, який вперше на посаді президента BEC проводив щорічне зібрання.

«Це був інший ADM (Annual delegates meeting-ред.), оскільки він не був віч-на-віч.  Це був перший віртуальний ADM, тому це було історично»,- заявив Таркала.

Погоджується з Президентом і Генеральний Секретар Badminton Europe: “Я радий, що ми змогли провести ADM сьогодні, що ми змогли, дотримуючися усіх правил, провести традиційну зустріч і віришити важливі для Конфедерації питання».

У ході зустрічі було переобрано віце-президента BEC Жоау Матоса, який тепер буде виконувати обов’язки до 2024 року. Переобрали також і члена Ради директорів та голову однієї з Комісій Емму Мейсон.

Приєднався до Ради директорів і новий її член — Радомтр Йовович з Сербії.

Наступна зустріч пройде весною 2021 року у Києві.