Збірна України посіла третє місце у кваліфікаційному етапі 2021 European Mixed Team Championships
13.12.2020
Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров підвів підсумки року
25.12.2020

Бадмінтон в Україні в умовах пандемії, досягнення 2020 та плани на наступний рік – засідання Виконавчого Комітету Федерації бадмінтону України

У п’ятницю, 18 грудня 2020 року, відбулося засідання членів Виконавчого Комітету Федерації бадмінтону України. Вперше засідання пройшло в онлайн режимі. Протягом майже чотирьох годин члени Комітету підводили підсумки 2020 року, зокрема розвиток бадмінтону в умовах пандемії COVID-19, обговорювали нагальні питання, нововведення та будували плани на 2021 рік. Серед найважливіших рішень одного з керівних органів Федерації є скликання Всеукраїнської Конференції Федерації бадмінтону України.

«Карантинні обмеження внесли свої корективи і вивели нас «в онлайн», проте ми не могли відмовитися від традиційних зборів Виконавчого Комітету в кінці року. Обговорити досягнення, а ми їх маємо навіть у цей непростий рік, проаналізувати моменти, які потребують доопрацювання та побудувати плани  — запорука розвитку. Тішуся, що усі члени Виконавчого Комітету, які долучилися сьогодні до зборів, були готові до діалогу та працювали як справжня команда. Сподіваюся, що скоро ми зможемо зустрітися наживо, — підсумовує результати засідання Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Серед прийнятих рішень є затвердження календаря змагань на 2021 рік, обрання Головного тренера Національної Збірної України, розглянуто пропозиції щодо складу збірних команд. Повний перелік прийнятих рішень вже незабаром з’явиться на сайті Федерації бадмінтону.

«Нас чекає надвідповідальний 2021 рік. Україна вперше прийматиме Континентальну першість з бадмінтону – фінальні змагання перед Олімпійськими Іграми у Токіо. Наша команда вже веде активну підготовку до Чемпіонату Європи та разом з Європейськими партнерами готує видовищну подію, яка вперше буде поєднана з Конгресом Європейської Конфедерації бадмінтону та збере усіх бадмінтонних лідерів під одним дахом», — резюмував Олексій Дніпров.