Новий Генеральний секретар та Рада Федерації – засідання Всеукраїнської Конференції Федерації бадмінтону України пройшло у Києві
25.02.2021
Оголошено імена української команди на Чемпіонаті Європи з бадмінтону 2021
09.03.2021

Міністерство молоді та спорту України затвердило правила гри та змагань з бадмінтону

Міністерство молоді та спорту України офіційно затвердило правила гри та змагань з бадмінтону — документ вже на нашому сайті.

«Український бадмінтон вперше за роки існування федерації отримав, як цього вимагає закон, офіційно затвердженні правила гри та проведення змагань. Це було важливим завданням для нас, тому що офіційні турніри тепер проходитимуть згідно усіх вимог законодавства. Ми вважаємо це ще однією перемогою для нашої бадмінтонної спільноти», — наголошує Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Затвердження офіційних правил гри та проведення змагань вимагає ст. 40 Закону України про фізичну культуру і спорт:

«Правила спортивних змагань з видів спорту, визнаних в Україні (далі — правила спортивних змагань), включають вимоги до учасників змагань, відповідних спортивних споруд, спеціального обладнання та інвентарю, умови та порядок визначення результатів та переможців змагань. Вони розробляються всеукраїнською спортивною федерацією з виду спорту з урахуванням правил спортивних змагань відповідної міжнародної спортивної.

Правила спортивних змагань затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері фізичної культури та спорту, з урахуванням пропозицій відповідних всеукраїнських спортивних федерацій».