До уваги представників ЗМІ: запрошуємо на презентацію першої книги про історію українського бадмінтону
28.04.2021
Президент НОК Сергій Бубка відвідав Чемпіонат Європи з бадмінтону
29.04.2021

Українські бадмінтоністи змагатимуться за вихід до чвертьфіналу Чемпіонату Європи з бадмінтону 2021

Наталія Войцех та Данило Боснюк боротимуться за вихід до чвертьфіналу Чемпіонату Європи з бадмінтону 2021. Змагання континентального рівня вперше проходять в Україні з 27 квітня до 2 травня 2021 року.

Наталія Войцех здобула впевнену перемогу у другому раунді змагань проти суперниці з Португалії Sonia GONCALVES з рахунком 21:13; 21:7. За вихід до чвертьфіналу вона боротиметься з данською бадмінтоністкою Line Højmark KJAERSFELDT.

Данило Боснюк порадував вболівальників перемогою над словенцем Miha IVANIČ у другому раунді з рахунком  21:10:21:17 та вже незабаром змагатиметься за вихід до чвертьфіналу з французом Thomas ROUXEL.

Українська пара Атращенков-Жарка у запеклій боротьбі за вихід до 2 раунду поступилися місцем спортсменам з Франції Ronan LABAR — Anne TRAN з рахунком 13:21; 20:22.

Бельгійці Jona VAN NIEUWKERKE— Lise JAQUES  обіграли Анастасію Прозорову та Михайла Махновського у 1 раунді  з рахунком 21:11;21:11.

З рахунком 21:1221:13  Марія Улітіна віддала перемогу перспективній учасниці з Данії Line CHRISTOPHERSEN у другому раунді.

Артем Почтарьов вийшов на корт, але вже за кілька хвилин змушений був знятися з матчу через травму. Технічна перемога була присуджена фіну Eetu HEINO.