Abian on top in Spain
21.06.2021
Кубок Азовського Моря 2021 з ейрбадмінтону пройде в рамках фестивалю MRPL City Festival у Маріуполі
15.07.2021

Олексій Дніпров: Великі спортивні заходи — майданчик для популяризації спорту в Україні

Таку думку висловив Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров під час виступу на Форумі Україна 30. Здорова Україна. Президент України Володимир Зеленський у рамках Форуму презентував загальнонаціональну програму Здорова нація, реалізація якої вже розпочалася по всій країні.

«Спорт — це круто, великі спортивні змагання — це цікаво. Саме з таким гаслом ми проводили Чемпіонат Європи з бадмінтону у Києві. Попри пандемію, попри кризу, ми показали, що Україна — велика спортивна держава і ми готові реалізовувати її потенціал», — підкреслив Олексій Дніпров.

Він також зауважив, що проведення великих спортивних заходів на найвищому рівні — великий поштовх для популяризації спорту в країні: «Люди, які сьогодні дивляться Чемпіонат Європи з бадмінтону — завтра підуть на тренування. Саме тому ми повинні показати, що спорт — це цікаво і видовищно. Змагання повинні бути такими, щоб молодь хотіла зробити «селфі» і поділитися з друзями у соцмережах».


В рамках Форуму Володимир Зеленський відвідав представлені на ньому спортивні майданчики, зокрема бадмінтонний. Президент України спробував свої сили у грі з учасником Олімпійських Ігор у Токіо Артемом Почтарьовим. «Я не очікував, що Президент у так гарно та координовано гратиме. Навіть пропустив один волан», — ділиться враженнями від гри Артем Почтарьов.


Участь у Форумі Україна 30. Здорова Україна взяли державні діячі, представники спортивних федерацій, відомі українські спортсмени та медійні особистості. Вони обговорили питання популяризації спорту та здорового спорту життя на загальнонаціональному рівні.