Український тріумф на Victor Ukraine International 2021
11.09.2021
Buhrova makes her country proud at the 2021 Ukraine International
13.09.2021

Національний тренувальний центр та тренер зі світовим ім’ям — український бадмінтон виходить на новий рівень

Вже незабаром в Україні відкриється Національний тренувальний центр, який очолить відомий тренер Salim Samion — такі рішення прийняла на черговому засіданні Рада Федерації бадмінтону України.

«Нарешті ми можемо оголосити про запуск проєкту, над розробкою та реалізацією якого команда федерації працювала останні місяці. Вже незабаром український бадмінтон отримає нового тренера Національної збірної команди України з бадмінтону та Національний тренувальний центр, у якому буде створено всі умови для розвитку українських спортсменів. Ми сподіваємося, що це дасть новий поштовх для розвитку, адже ми маємо дуже талановитих бадмінтоністів, яким треба допомогти розкрити свій потенціал», — оголосив під час засідання Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Технічний директор Федерації Лука Кріппа представив членам Ради нового тренера, якого обрали з-поміж інших кандидатів під час відкритого конкурсу. Салім Саміон — сертифікований Світовою федерацією бадмінтону тренер з Малайзії з 20-ти річним стажем, який зокрема, був спарринг партнером та тренером зірки світового бадмінтону Місбуна Сідека. Працював тренером у багатьох країнах Азії та Європи.

«Я мав досвід роботи з Салімом, його головна риса — працездатність та вміння віддаватися проєкту, тому я переконаний, що з нашою підтримкою та великим потенціалом гравців, він зможе побудувати сильну Національну команду», — підкреслив Лука Кріппа.

Новий тренер Національної збарної працюватиме у тренувальному центрі у Києві, який Федерація бадмінтону України у партнерстві з Kyiv Racket Sports Parks відкриє вже 1 листопада.

«На першому етапі ми будемо готові прийняти 8 спортсменів, які разом з тренером, будуть жити та тренуватися у центрі на перманентній основі. Також у Національному центрі будуть проводитися тренувальні збори, спорсмени та тренери зможуть в індивідуальному порядку відвідувати Центр», — поінформував членів Ради технічний директор.

У Центрі будуть створені усі необхідні умови — корти та тренажерний зал доступні щодня, зі спортсменами працюватимуть необхідні фахівці.

Рішення підтримати проєкт Рада Федерації бадмінтону України прийняла одноголосно.