Олексій Дніпров: Вірю, що серед наших молодих спортсменів є майбутні Чемпіони найбільших світових турнірів
24.10.2021
Набір тренерів з бадмінтону на семінар для тьюторів за програмою ShuttleTime
26.10.2021

Єлизавета Жарка — Марія Столяренко беруть участь у найпрестижнішому турнірі у Франції

Вперше після багаторічної перерви українська жіноча пара Єлизавета Жарка та Марія Столяренко візьмуть участь у найпрестижнішому у Франції та одному з кращих турнірів у світі French Open 2021.

“Те, що наші дівчата змогли відібратися та потрапити до списку кращих пар світу, які беруть участь у турнірі такого високого рівня — вже результат, якого Україна давно не бачила. Особливо для 17-річної Марії це досягнення з великою перспективою. Впевнений, дівчата зможуть показати достойний рівень гри», — поділився Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Суперницями української пари стали спортсменки з Малайзії Lee Meng Yean та Yap Cheng Wen. Вони посідають 11 та 19 місце у світовому рейтингу відповідно.

«Ліза та Марія багато працювали, щоб сьогодні представляти Україну на турнірі суперсерії. Лише їхній високий результат на попередніх змаганнях, висока позиція у рейтингу та кропітка щоденна робота дозволили їм потрапити на French Open. Готуємося вболівати!», — підкреслив технічний директор Федерації Лука Кріппа.

Зустріч з суперницями відбудеться вже зовсім скоро, а поки що бадмінтоністки тренуються у Франції та налаштовуються на найкращий результат.

Турнір French Open 2021 проходить 26 — 31 жовтня у Парижі, Франція.