Навчальний тренерський курс BWF/BEC стартував у Києві
08.11.2021
«Наймолодший» фінал у жіночій одиночній категорії — визначилися переможці Чемпіонату України 2021
18.11.2021

Шкільна бадмінтона ліга: команди по всій Україні розпочинають змагання місцевого та районного етапу

Стартував перший відбірковий етап Чемпіонату України «Шкільна бадмінтонна ліга» 2021 — команди шкіл по всій Україні змагатимуться на турнірах місцевого та районного рівня.

«Шкільна ліга — один з наших пріоритетних проектів в рамках розвитку бадмінтону в навчальних закладах, популяризації спорту серед молоді. Я вірю, що такі змагання окрім яскравих емоцій, дитячих посмішок та приємних сюрпризів для учасників, можуть подарувати Україні майбутніх Чемпіонів, які представлятимуть країну у «великому бадмінтоні». Тому запрошую учнів долучатися до змагань!», — підкреслив Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Одразу після завершення першого відбіркового етапу змагань розпочнеться другий — обласний етап, а вже 17-19 грудня 2021 року у Києві пройде всеукраїнський фінал Шкільної Ліги.

«Це черговий крок в розвитку та популяризації бадмінтону серед дітей. Це можливість не лише для дітей позмагатися та показати свою вправність, це також і наступний етап для вчителів, які пройшли семінари за міжнародною програмою Shuttle Time та з 2020 року навчають бадмінтону своїх учнів. На переможців чекають нагороди, а також бадмінтонний інвентар для своїх навчальних закладів», — поділився куратор проєкту Олександр Самсонюк.

До участі запрошуються команди всіх закладів загальної середньої освіти, які формуються з учнів та учениць не старше 6-х класів, мінімум 2 учасники (хлопчик та дівчинка). Міські, районні та обласні етапи Шкільної бадмінтонної ліги будуть організовані обласними осередками Федерації бадмінтону України.

Регламент змагань тут.