Kyiv Racket Sports Park запрошує на турнір KRSP Open 2021
08.12.2021
New doubles winners at the Estonian International
13.01.2022

Підсумки 2021 та плани на наступний рік — у Києві пройшло засідання Ради Федерації

У Києві пройшло засідання Ради Федерації бадмінтону України за участі керівників регіональних осередків. У ході засідання, зокрема, підбили підсумки 2021 року та обговорили плани на наступний.

«Головна подія 2021 бадмінтонного року — це, звісно, Чемпіонат Європи, який пройшов у Києві. Ми показали всьому світу, що готові приймати змагання найвищого рівня, навіть не зважаючи на жорсткий ковідний протокол. Наш фокус залишається незмінним — розвиток професійного бадмінтону. Лише за шість місяців ми змогли втілити у життя дуже амбітний проєкт — відкрили Національний тренувальний центр та на відкритому конкурсі обрали нового тренера Національної Збірної. Запевняю, що 2022 — рік тридцятиріччя Федерації буде не менш цікавим та насиченим», — наголосив Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Технічний Директор Федерації Лука Кріппа представив учасникам засідання план роботи Національного тренувального центру, який відкрито на базі Kyiv Racket Sports Park у Києві. Він запропонував проєкт розподілу тренерів збірних за віковими категоріями, а також поінформував про результати виступів українських спортсменів на міжнародних турнірах.

Члени Ради затвердили календарний планую спортивних заходів на 2022 рік та обговорили внесення змін до Єдиної спортивної класифікації України з бадмінтону.

Рішенням Ради затверджено вимоги до організації та проведення Національних Чемпіонатів та Кубку України, а також турнірів, які входять до календарного плану на 2022 рік. Організатори змагань найвищого рівня повинні виконати, зокрема, такі умови:

  1. Подати заявку на проведення змагань за 60 днів до Чемпіонату
  2. Забезпечити 4 майданчики для гри у відповідно обладнаному приміщенні
  3. Забезпечити змагання суддями
  4. Забезпечити призовий фонд

Повний перелік вимог ТУТ.

У ході зустрічі з керівниками регіональних осередків Федерації, обговорили поглиблення співпраці як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні.

Члени Ради Федерації затвердили склад Національної збірної команди України з бадмінтону на 2022р., а також систему відбору збірної команди України для участі в чемпіонатах Світу та Європи.