Українські бадмінтоністи боротимуться за вихід у чвертьфінал турніру в Ірані
09.02.2022
У Миколаєві пройде відкритий міжнародний турнір U17 пам’яті С. Н. Косенчука — реєстрацію відкрито / Ukrainian Open U17 in memory of S.M.KOSENCHUK will be held in Mykolaiv. Registration is open
22.02.2022

У Києві стартує серія турнірів до 30-річчя Федерації бадмінтону України

Федерація бадмінтону України запрошує взяти участь у Кубку Києва 2022 з Ейрбадмінтону. Цей турнір відкриє серію змагань, присвячених 30-річчю Федерації, яке вона святкує цьогоріч.

«Український бадмінтон має міцні традиції та 30-річну історію у Незалежній Україні та ще 30 років — радянської. І найкращий спосіб відзначити ювілей — на корті, за грою або вболіваючи за гравців! Ми проведемо серію турнірів та заходів — професійних, для любителів, дитячих та ейрбадмінтонних. Ми хочемо, щоб до них змогли долучитися усі, в кого бадмінтон у серці», — поділився планами Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Взяти участь у першому в Києві турнірі з ейрбадмінтону можуть збірні команди областей, міст, районів, ДЮСШ, окремі команди. Змагання пройдуть у чоловічій та жіночій парній категоріях, змішаній парній категорії та змішаній категорії 3х3.

Турнір пройде у Академії пляжних видів спорту «Санрайз».

Дедлайн подачі заявок — 3 березня 2022 року.

Реєстрація учасників — за посиланням

Регламент змагань — за посиланням.