Slovak Open: Five titles, five nations
06.03.2022
Бадмінтон воєнного часу: працювати неможна зупинитися
01.04.2022

Дві бронзи та гордість за Україну — здобутки українських спортсменів на турнірі Polish Open 2022

Українські бадмінтоністи завоювали дві бронзові медалі на турнірі Polish Open 2022. Медалі для України вибороли Данило Боснюк та жіноча пара Марія Столяренко — Єлизавета Жарка.

«Сьогодні кожна медаль, яку завойовують українські спортсмени на міжнародних змаганнях — на вагу золота! Ми робимо все можливе, щоб наші атлети мали змогу і далі тренуватися, брати участь у змаганнях та приносити Україні перемоги», — підкреслив Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Данило Боснюк на шляху до медалі переміг у матчах зі спортсменами з Індії (21-16, 21-19), Болгарії (24-26, 21-19, 21-7). Цікавим був поєдинок зі ще одним індійським спортсменом, якого Данилові не вдалося перемогти на турнірі в Ірані. Цього разу перемога за українцем — 21-17, 21-17. Боротьба за вихід у фінал у матчі з індійським бадмінтоністом Kiran GEORGE (другим сіяним турніру) була напруженою — 21-19, 18-21, 20-22 на користь суперника.

“Бронза — непоганий результат у наш непростий час. Я задоволений своєю грою — боровся за кожен волан. Продовжуємо працювати», — поділився Данило Боснюк.

Марія Столяренко та Єлизавета Жарка провели переможні матчі з суперницями зі США (21-19, 21-19) та Польщі (21-16, 21-8). У матчі за вихід у фінал українкам не вдалося здолати опоненток з Гонконгу (13-21, 21-16, 9-21).

“Наші спортсмени показали гідний результат, ми ними пишаємося. І сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо себе частиною світової бадмінтонної спільноти. Ми отримуємо величезну підтримку з усього світу», — зауважив Технічний директор Федерації бадмінтону України Лука Кріппа.

На підтримку України організатори турніру розмістили у залі проведення змагань великий прапор України з написом «Солідарні з Україною». Прапор та слова підтримки були також на футболках лінійних суддів, одязі суддів на вишках, акредитаційних картках. На трибунах також можна було зустріти і вболівальників з українськими прапорами.

«Ми надзвичайно вдячні Польській федерації бадмінтону та усьому польському народу за неймовірну підтримку, яку ми отримуємо. Наші спортсмени змогли взяти участь у цих змаганнях завдяки вам, друзі», — звернувся до колег Олексій Дніпров.

Участь у змаганнях також взяли українські бадмінтоністи В’ячеслав Яковлев, Володимир Колузаєв, Олександр Шмундяк, Андрій Дон, Ольга Тихорська, Поліна Ткач, Аміна Лисенко, Анна Міхалкова та Поліна Бугрова.

Змагання Polish Open 2022 пройшли 24-27 березня у місті Арламув.