Українка Аріна Марущак – срібна призерка престижного турніру у Чехії
28.04.2018
Valamar Junior Open 2018
02.05.2018

У Києві пройшло засідання виконавчого комітету Федерації бадмінтону України

У Києві пройшло засідання виконавчого комітету Федерації бадмінтону України.

Сьогодні, 28 квітня у Києві пройшло друге у цьому році засідання членів виконавчого комітету Федерації бадмінтону України.

На порядку денному: обговорення результатів діяльності Федерації у першому кварталі 2018 року, питання приведення Статуту Федерації у відповідність до вимог законодавства, удосконалення вітчизняного та міжнародного календарів спортивних змагань, вдосконалення рейтингової системи та інші питання організаційного характеру.

У першому кварталі 2018 року, було проведено два навчально-тренувальних збори національної збірної України з бадмінтону. Вперше за час існування Федерації проведення тренувальних зборів вийшло на якісно новий професійний рівень. Також вперше за роки існування Федерації, Україна прийматиме Конгрес Європейської конфедерації бадмінтону 2019 року, а також щорічний тренерський семінар Європейської конфедерації. Серед спортивних досягнень: бронзова медаль Чемпіонату Європи U-15 у Марії Столяренко, вихід у 1/16 фіналу Чемпіонату Європи 2018 Артема Почтарьова, призові місця українських бадмінтоністів у різних вікових категоріях на міжнародних турнірах.

У ході засідання було прийнято важливе рішення про введення індивідуального членства Федерації бадмінтону України, як того вимагає українське законодавство. Таке нововведення дозволить усім бажаючим приєднатися до великої української бадмінтонної родини. Реєстрація членів Федерації бадмінтону України проводитиметься на офіційному сайті.