Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту 21.12.2018
Календарний план спортивних заходів України за період від 01.01.2019 до 31.12.2019

 

Назва Орієнтовні строки початку/ закінчення Орієн-товна три-  вал. Орієнтовне місце-провед. Орган.-учасники
Організації, відповідальні за проведення                                    
         
      бадмінтон   
Міжнародні змагання Ган Прі Європи  (II ранг) 10.01.19
13.01.19
4 Естонія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи           (II ранг) 17.01.19
20.01.19
4 Швеція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 17.01.19
20.01.19
4 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
RSL Кубок України (ІІІ ранг) 30.01.19
02.02.19
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ із спеціальної підготовки 02.02.19
14.02.19
13 Київ КДЮСШ «Пуща Водиця»
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання (ІІ ранг) 04.02.19
07.02.19
4 Іpан Укpаїна, області, ФСТ
Чемпіонат Європи (дорослі) (II ранг) 13.02.19
17.02.19
5 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнський турнір «Fly-open» 14.02.19
17.02.19
4 Дніпро Укpаїна
Міжнародні змагання Гран прі Європи (ІІ ранг) 19.02.19
24.02.19
6 Іспанія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 20.02.19
23.02.19
4 Австpія Укpаїна
Міжнародні змагання (ІІ ранг) 22.02.19
24.02.19
3 Уганда Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі світу (II ранг) 26.02.19
03.03.19
6 Німеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 27.02.19
02.03.19
4 Словаччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
RSL Чемпіонат України серед молоді 2001 р.н. та молодше (IV ранг) 28.02.19
03.03.19
4 Дніпро
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ із спеціальної підготовки  04.03.19
18.03.19
15 Київ КДЮСШ «Пуща Водиця»
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання (ІІ ранг) 05.03.19
10.03.19
6 Ямайка Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 12.03.19
17.03.19
6 Швейцаpія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Міжнародні змагання Гран Прі Європи серед юніорів,     U-17 (ІІ ранг) 15.03.19
17.03.19
3 Польща Укpаїна, області, ФСТ
НТЗ до міжнародних змагань серед юніорів та юнаків 17.03.19
27.03.19
11 Київ КДЮСШ «Пуща Водиця»
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 19.03.19
24.03.19
6 Фpанція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 28.03.19
31.03.19
4 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи серед юніорів, U-17 (ІІ ранг) 29.03.19
31.03.19
3 Латвія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи серед юніорів (U-17) (ІІ ранг) 04.04.19
07.04.19
4 Чехія Укpаїна, області, ФСТ
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 04.04.19
07.04.19
4 Фінляндія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 11.04.19
14.04.19
4 Нідеpланди
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Відкритий всеукраїнський турнір пам’яті С.М. Косенчука 11.04.19
14.04.19
4 Миколаїв Області
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 18.04.19
21.04.19
4 Хоpватія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Відкритий всеукраїнський турнір «Волан Лемберга 2019» (дорослі) 19.04.19
21.04.19
3 Львів Області
RSL Чемпіонат України серед юніорів 2003 р.н. та молодше (IV ранг) 21.04.19
24.04.19
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Області
Всеукраїнські змагання «Київські каштани» (ІІІ ранг) 02.05.19
05.05.19
4 Київ
Укрспортзабезпечення
Області
НТЗ по підготовці до чемпіонату світу командного 05.05.19
14.05.19
10 Київ КДЮСШ «Пуща Водиця»
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  09.05.19
12.05.19
4 Данія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  15.05.19
18.05.19
4 Словенія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат світу командний (ІІ ранг) 19.05.19
26.05.19
8 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
RSL Чемпіонат України  суперлга, фінал ( III ранг) 24.05.19
26.05.19
3 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи серед юніорів, U-17 (ІІ ранг) 24.05.19
26.05.19
3 Польща Укpаїна, області, ФСТ
RSL Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодше (IV ранг) 01.06.19
06.06.19
6 Харків
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  05.06.19
09.06.19
5 Литва
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  06.06.19
09.06.19
4 Азербайджан
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ до міжнародних змагань (юнаки) 06.06.19
12.06.19
7 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
 
НТЗ заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди до  ІІ Європейських ігор 10.06.19
22.06.19
13 Харків
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання Гран Прі Європи           (ІІ ранг) 13.06.19
16.06.19
4 Іспанія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Міжнародні змагання Гран Прі Європи серед юніорів (U-17), (ІІ ранг) 14.06.19
16.06.19
3 Сербія
Укрспортзабезпечення
Україна, області
ІІ Європейські ігри (ІІ ранг) 24.06.19
30.06.19
7 Білорусь
НОК
Укpаїна
Кубок Європейських чемпіонів серед клубів, (ІІ ранг) 02.07.19
06.07.19
5 Люксембуpг Області, ФСТ, СК
Міжнародні змагання (ІІ ранг) 02.07.19
07.07.19
6 Канада
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Міжнародні змагання Гран Прі світу (ІІ ранг) 09.07.19
14.07.19
6 США
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 10.07.19
14.07.19
5 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі світу (ІІ ранг) 16.07.19
21.07.19
6 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ з загальної фізичної підготовки  16.07.19
31.07.19
16 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 24.07.19
27.07.19
4 Нігерія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ по підготовці до чемпіонату світу особистого 04.08.19
18.08.19
15 Харків
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 08.08.19
11.08.19
4 Гpеція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнські змагання «Кубок визволення» ( III ранг) 17.08.19
20.08.19
4 Харків Укpаїна
Чемпіонат світу особистий (ІІ ранг) 19.08.19
25.08.19
7 Швейцаpія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ по підготовці до чемпіонату до чемпіонату Європи серед юніорів 19.08.19
28.08.19
10 За пpизначенням  
Всеукраїнські змагання «Кубок незалежності» ( III ранг) 21.08.19
24.08.19
4 Харків Укpаїна
НТЗ із спеціальної підготовки 26.08.19
04.09.19
10 Харків  
Міжнародні змагання «Ukraine Junior» (ІІ ранг) 29.08.19
01.09.19
4 Дніпро Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 29.08.19
01.09.19
4 Білорусь
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат Європи серед юніорів U-17 (ІІ ранг) 30.08.19
07.09.19
9 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання «Харків — Інтернешинал» Гран Прі Європи (ІІ ранг) 04.09.19
08.09.19
5 Харків
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 11.09.19
14.09.19
4 Бельгія Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 11.09.19
15.09.19
5 Австpалія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 18.09.19
22.09.19
5 Австpалія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 19.09.19
22.09.19
4 Мексика
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 19.09.19
22.09.19
4 Польща Укpаїна
RSL Чемпіонат України вища ліга ( III ранг) 19.09.19
22.09.19
4 Харків
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 24.09.19
29.09.19
6 Мальдіви
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ по підготовці до міжнародних змагань серед юніорів 25.09.19
02.10.19
8 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 26.09.19
29.09.19
4 Чехія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародний дитячий турнір «Львівські зустрічі» пам’яті М.П. Камінського 27.09.19
29.09.19
3 Львів Області
Командний чемпіонат світу серед молоді (ІІ ранг) 30.09.19
06.10.19
7 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи серед молоді (U-19) (ІІ ранг) 04.10.19
06.10.19
3 Словаччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Особистий чемпіонат світу серед молоді (ІІ ранг) 07.10.19
13.10.19
7 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 08.10.19
13.10.19
6 Нідеpланди
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі світу (II ранг) 08.10.19
13.10.19
6 Нідеpланди
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
НТЗ по підготовці до міжнародних змагань 14.10.19
28.10.19
15 Київ
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 16.10.19
20.10.19
5 Об»єднані Аpабські Еміpати
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 17.10.19
20.10.19
4 Болгаpія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 17.10.19
20.10.19
4 Гpеція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
RSL Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодше ( IV ранг) 17.10.19
20.10.19
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі світу (  II ранг) 29.10.19
03.11.19
6 Німеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнський турнір пам’яті О.М. Макарова 30.10.19
02.11.19
4 Дніпро Області
Міжнародні змагання Гран Прі Європи   (ІІ ранг) 31.10.19
03.11.19
4 Угоpщина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнський турнір пам’яті К.В. Вавілова та А. А. Гайдука 05.11.19
08.11.19
4 Дніпро Області
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 07.11.19
10.11.19
4 Ноpвегія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 13.11.19
16.11.19
4 Іpландія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 20.11.19
24.11.19
5 Індія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі світу (  II ранг) 20.11.19
24.11.19
5 Шотландія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 21.11.19
24.11.19
4 Словенія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 26.11.19
01.12.19
6 Індія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 27.11.19
30.11.19
4 Великобpитанія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна, області, ФСТ
RSL Чемпіонат України ( III ранг) 27.11.19
30.11.19
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ по підготовці до міжнародних змагань 01.12.19
11.12.19
11 Київ  
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 03.12.19
08.12.19
6 Непал
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 10.12.19
15.12.19
6 Бангладеш
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи ( II ранг) 12.12.19
15.12.19
4 Італія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських Ігор (ІІ ранг) 17.12.19
21.12.19
5 США
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 19.12.19
22.12.19
4 Туpеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ із загальної фізичної підготовки 20.12.19
29.12.19
10 Київ  
Відкритий всеукраїнський турнір 26.12.19
29.12.19
4 Харків Області
бадмінтон      Всього заходів:102