Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту 21.12.2020
Календарний план спортивних заходів України за період від 01.01.2021 до 31.12.2021

Назва Орієнтовні строки початку/ закінчення Орієн-товна три-  вал. Орієнтовне місце-провед. Орган.-учасники
Организації, відповідальні за проведення                                    
         
      бадмінтон   
Міжнародні змагання (дорослі)  (II ранг) 14.01.21
17.01.21
4 Естонія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (дорослі)  (II ранг) 21.01.21
24.01.21
4 Швеція Укpаїна
НТЗ до чемпіонату Європи (дорослі) 05.02.21
17.02.21
14 За пpизначенням  
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 05.02.21
09.02.21
5 Іpан Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІ ранг) 11.02.21
14.02.21
4 Угоpщина Укpаїна
Змішаний чемпіонат Європи командний (дорослі) (II ранг) 16.02.21
20.02.21
5 Фінляндія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок України ( III ранг) 18.02.21
21.02.21
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 24.02.21
27.02.21
4 Австpія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнський турнір «Дніпро Опен» 25.02.21
28.02.21
4 Дніпро Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІ ранг) 26.02.21
28.02.21
3 Італія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 02.03.21
07.03.21
6 Швейцарія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 03.03.21
06.03.21
4 Словаччина Укpаїна
Всеукраїнський відкритий турнір «KBSC OPEN 2021» 04.03.21
07.03.21
4 Харків Укpаїна
НТЗ до чемпіонату Європи (дорослі) 07.03.21
14.03.21
8 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання Гран Прі світу (II ранг) 09.03.21
14.03.21
6 Німеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 11.03.21
14.03.21
4 Поpтугалія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 18.03.21
21.03.21
4 Чехія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
ІІ літня Гімназіада України (фінал) (ІV ранг) 01.04.21
04.04.21
4 За пpизначенням
 
МОН
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 25.03.21
28.03.21
4 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат України серед юніорів 2005 р.н. та молодше (IV ранг) 25.03.21
28.03.21
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 30.03.21
04.04.21
6 Фpанція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи ( II ранг) 07.04.21
10.04.21
4 Бельгія Укpаїна
Відкритий всеукраїнський турнір пам’яті С.М. Косенчука 08.04.21
11.04.21
4 Миколаїв Області
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 15.04.21
18.04.21
4 Нідеpланди
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнські змагання «Волан Лева» (дорослі) ( III ранг) 16.04.21
18.04.21
3 Львів Укpаїна
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи 20.04.21
25.04.21
6 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 22.04.21
25.04.21
4 Хоpватія Укpаїна
Чемпіонат Європи особистий (II ранг) 27.04.21
02.05.21
6 Київ «Палац спорту»
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнські змагання «Київські каштани» (ІІІ ранг) 06.05.21
09.05.21
4 Київ Області
Міжнародні змагання Ukraine Junior U-19 13.05.21
16.05.21
4 Дніпро Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  19.05.21
22.05.21
4 Словенія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат України суперліга, фінал ( III ранг) 20.05.21
23.05.21
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат України «Шкільна бадмінтонна ліга», юнаки, дівчата 20.05.21
23.05.21
4 Київ МОН
ХV літня Унівесіада України (фінал) 27.05.21
30.05.21
4 Одеса Hавчальні заклади
НТЗ з загальнофізичної та спеціальної підготовки 01.06.21
21.06.21
21 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
 
Відкриті всеукраїнські змагання «Nikolayev Open» (дорослі) 03.06.21
06.06.21
4 Миколаїв Області
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІ ранг)  05.06.21
08.06.21
4 Туpеччина Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  10.06.21
13.06.21
4 Литва Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  16.06.21
19.06.21
4 Іспанія Укpаїна
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодше 17.06.21
20.06.21
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок Європейських чемпіонів (ІІ ранг) 21.06.21
25.06.21
5 Польща Області, спортклуби
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІ ранг)  25.06.21
27.06.21
3 Сербія Укpаїна
Заключний НТЗ заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди до ХХХІІ Олімпійських ігор  05.07.21
16.07.21
12 Київ
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІ ранг)  06.07.21
08.07.21
3 Болгаpія Укpаїна
Європейські студентські ігри 14.07.21
17.07.21
4 Сербія МОН
Універсіада України (ІІІ ранг) 15.07.21
18.07.21
4 Харків Області
XXXIІ літні Олімпійські ігри (I ранг) 24.07.21
02.08.21
10 Японія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  09.08.21
12.08.21
4 Болгаpія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнські змагання «Кубок визволення» ( III ранг) 17.08.21
20.08.21
4 Харків Укpаїна
НТЗ до міжнародних змагань 19.08.21
30.08.21
12 За пpизначенням  
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорів 21.08.21
02.09.21
13 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
 
Всеукраїнські змагання «Кубок незалежності» ( III ранг) 21.08.21
24.08.21
4 Харків Укpаїна
Міжнародні змагання «Україна — Інтернешнл» Гран Прі Європи (ІІ ранг) 08.09.21
12.09.21
6 Харків
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат Європи  серед юніорів (II ранг) 03.09.21
12.09.21
10 Словенія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юнаки) (ІІранг) 11.09.21
13.09.21
3 Латвія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  15.09.21
18.09.21
4 Фінляндія Укpаїна
Чемпіонат України серед молоді 2003 р.н. та молодше (IV ранг) 16.09.21
19.09.21
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг)  21.09.21
24.09.21
4 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат України вища ліга ( III ранг) 23.09.21
26.09.21
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Заключний НТЗ до чемпіонату світу серед молоді 25.09.21
03.10.21
9 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
 
Відкритий Кубок Львова (юнаки, дівчата) 01.10.21
03.10.21
3 Львів Області
Чемпіонат світу серед молоді 04.10.21
17.10.21
14 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи 09.10.21
16.10.21
8 Нідеpланди
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат України серед молодших юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодше (ІV ранг) 21.10.21
24.10.21
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі світу (ІІ ранг) 26.10.21
31.10.21
6 Фpанція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Відкритий всеукраїнський турнір пам»яті А.М. Макарова ( III ранг) 28.10.21
31.10.21
4 Дніпро Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі світу (  II ранг) 02.11.21
07.11.21
6 Німеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи   (ІІ ранг) 02.11.21
05.11.21
4 Угоpщина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат України (дорослі) (ІІІ ранг) 11.11.21
14.11.21
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Заключний НТЗ до чемпіонату світу 17.11.21
27.11.21
11 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
 
Міжнародні змагання Гран Прі Європи           (II ранг) 19.11.21
22.11.21
4 Словенія Укpаїна
Чемпіонат світу особистий (II ранг) 29.11.21
05.12.21
7 Ісландія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнський турнір пам’яті К.В. Вавілова та А. А. Гайдука 02.12.21
05.12.21
4 Дніпро Області
Міжнародні змагання Гран Прі Європи ( II ранг) 12.12.21
17.12.21
6 Італія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 19.12.21
23.12.21
5 Туpеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнські змагання , фінал 23.12.21
26.12.21
4 Київ НУФВСУ Області
Відкритий всеукраїнський турнір 23.12.21
26.12.21
4 Харків Області
Всеукраїнський відкритий дитячий турнір   «На хвилі бадмінтону» 26.12.21
29.12.21
4 Харків Області