СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ НА 2024 РІК |
||||||||||
з | бадмінтону | |||||||||
(вид спорту) | ||||||||||
№ з/п
|
Прізвище, власне ім’я, по батькові
(за наявності) спортсмена |
Дата народ-ження спортсмена
|
Спортивне звання (спортивний розряд)
|
Фізкультурно-спортивне товариство, інший суб’єкт сфери фізичної культури і спорту
|
Адміністративно-
територіальна одиниця регіонального рівня |
Вид змагаль-ної діяль-ності
|
Спортивний результат |
Прізвище, власне ім’я, по батькові
(за наявності) тренерів |
||
минулого сезону |
запланований на поточний сезон
|
|||||||||
заплано-ваний | викона-ний | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Чоловіки | ||||||||||
Основний склад спортсменів | ||||||||||
1 | Атращенков Валерій Володимирович | 8/20/1984 | МСУМК | Динамо | Харківська | парна та зміш.кат. | 5 ЧЄ, 1-2 ЧУ | 1 ЧУ | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Махновський Геннадій Абрамович Головкіна Наталія Володимирівна |
2 | Бекетов Гліб Романович | 10/30/2000 | МСУ | Освіта | Харківська | один., парна та зміш.кат. | 3-5 міжн. змагання, 1-3 ЧУ | 2 ЧУ | 5 ЧЄ, 1-2 ЧУ, 3-5 міжнародні змагання | Махновський Геннадій Абрамович Головкіна Наталія Володимирівна |
3 | Булденко Владислав Артемович | 3/7/1996 | МСУ | ОШВСМ | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ | 3- 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Мізін Михайло Григорович Семенюта Вікторія Володимирівна | |
4 | Гаріст Сергій Олегович | 8/17/1992 | МСУ | ОШВСМ | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | 3 ЧУ | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Мізін Михайло Григорович Семенюта Вікторія Володимирівна |
5 | Дружченко Іван Владиславович | 8/27/1997 | МСУ | Україна | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | 2 ЧУ | 3-5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Мізін Михайло Григорович Семенюта Вікторія Володимирівна |
6 | Конов Віталій Сергійович | 7/13/1987 | МСУ | Київ | один., парна кат. | 1 ЧУ | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Стерін Михайло Борисович Косенко Віра Едуардівна | ||
7 | Леонов Кирило Вікторович | 8/26/1993 | МСУ | ОШВСМ | Дніпропетровська | один.та парна кат. | 3-5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | 2 ЧУ | 3- 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Мізін Михайло Григорович |
8 | Марущак Сергій Сергійович | 2/9/2007 | КМСУ | Україна | Одеська | один., парна та зміш.кат. | 1-3 ЧУ юнр. | 3 ЧУ | 3- 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Білоус Володимир Анатолійович Білоус Ірина Володимирівна |
9 | Почтарьов Артем Сергійович | 7/24/1993 | МСУ | Київ | один.та парна кат. | 1 ЧУ | 3- 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Кондратюк Анатолій Анатолійович Косенко Віра Едуардівна | ||
10 | Седов Даніл Дмитрович | 2/5/2007 | МСУ | КЗ «ДЮСШ» ДОР | Дніпропетровська | один. парна.кат.та зміш. кат | 1-3 ЧУ юнр. | 3 ЧУ | 3-5 ЧЄ мол., 1-2 ЧУ мол. | Олійник В`ячеслав Анатолійович |
11 | Чирун Олександр Андріанович | 9/17/2007 | КМСУ | Освіта | Львівська | один., парна та зміш.кат. | 1-4 ЧУ юнр. | 3 ЧУ | 3-5 ЧЄ мол., 1-2 ЧУ мол. | Гречанюк Оксана Олексіївна |
12 | Царегородцев Іван Олександрович | 1/3/2007 | МСУ | ОШВСМ | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 1-3 ЧЄ юнр. 1-2 ЧУ юнр. | 5 ЧУ 1 ЧУ юнр. | 1-3 ЧЄ мол., 1-2 ЧУ мол. | Кунін Олександр Сергійович |
Склад спортсменів-кандидатів | ||||||||||
1 | Бегішев Артем Серійович | 10/26/2006 | КМСУ | КЗ «ДЮСШ» ДОР | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ мол. | 3- 9 Міжн. змагання, 3-5 ЧУ | Олійник В`ячеслав Анатолійович | |
2 | Безотосний Богдан Станіславович | 3/1/2006 | КМСУ | КЗ «ДЮСШ» ДОР | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ мол. | 3- 9 Міжн. змагання, 3-5 ЧУ | Резнік Олена Михайлівна, Пешехонов Микола Сергійович | |
3 | Гончар Артем Станіславович | 11/6/2006 | КМСУ | СДЮШОР | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ мол. | 5- 9 Міжн. змагання, 1-5 ЧУ | Плітко Ірина Миколаївна Резнік Олленга Миколаївна | |
4 | Дон Сергій Геннадійович | 4/12/1993 | МСУ | Львівська | один., парна та зміш.кат. | 2 КУ | 3- 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Мізін Михайло Григорович, Гречанюк Оксана Олексіївна | ||
5 | Дружченко Антон Владиславович | 2/25/2007 | КМСУ | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 3-5 ЧЄ юнр., 1-2 ЧУ юнр. | 1 ЧУ мол. | 3-5 ЧЄ мол., 1-2 ЧУ юнр. | Бендін Сергій Васильович Пешехонов Микола Сергійович | |
6 | Кунін Владислав Олександрович | 6/27/2008 | КМСУ | МОК КДЮСШ | Миколаївська | одн., та парн. кат. | 1-3 ЧЄ юнр., 1-2 ЧУ юнр. | 1 ЧУ мол. | 1-3 ЧЄ юнр., 1-2 ЧУ юнр. | Кунін Олександр Сергійович |
7 | Романюк Єгор Анатолійович | 8/4/2007 | МСУ | МОК КДЮСШ | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 1-3 ЧЄ юнр., 1-2 ЧУ юнр. | 1 ЧУ юнр. | 3-5 ЧЄ мол., 1-2 ЧУ мол. | Кунін Олександр Сергійович |
8 | Синиця Артем Дмитрович | 31.06.2007 | КМСУ | СДЮШОР | Дніпропетровська | один., парна кат. | 3 ЧУ мол. | 3- 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Резнік Олена Миколаївна | |
9 | Степанченко Владислав Віталійович | 1/11/2007 | КМСУ | МОК КДЮСШ | Миколаївська | один.та парна кат. | 1-3 ЧУ юнр. | 2 ЧУ мол. | 3- 5 Міжн. змагання, 3-5 ЧУ | Білоус Володимир Анатолійович Кунін Олександр Сергійович |
10 | Тюрін Федір Володимирович | 1/7/2007 | КМСУ | КЗ «ДЮСШ» ДОР | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 1-3 ЧУ юнр. | 2 ЧУ юнр. | 3-5 ЧЄ мол., 1-2 ЧУ мол. | Олійник В`ячеслав Анатолійович |
11 | Щербатюк Дмитро Сергійович | 7/14/2005 | КМСУ | Освіта | Львівська | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ мол. | 3- 5 Міжн. змагання, 3-5 ЧУ | Гречанюк Оксана Олексіївна, Дмитришин Андрій Володимирович | |
Резервний склад спортсменів | ||||||||||
1 | Воробкало Ілля Богданович | 2/9/2009 | 1 розряд | МОК КДЮСШ | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 3ЧУ юн. | 1-3 ЧУ юнр. | Кунін Олександр Сергійович Сизоненко Артем Володимирович | |
2 | Воротніков Жан Богданович | 3/22/2011 | 1 розряд | СДЮШОР | Дніпропетровська | парна та зміш.кат. | 1 ЧУ юн. | 3-5 ЧЄ юнр., 1-2 ЧУ юнр. | Бендін Сергій Васильович | |
3 | Гавриш Владислав Михайлович | 9/9/2011 | 1 розряд | СДЮШОР | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 1 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ юн. | Ващенко Людмила Євгенівна Резнік Олена Миколаївна | |
4 | Демченко Остап Андрійович | 6/25/2011 | КМСУ | МОК КДЮСШ | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 1 ЧУ юн. | 1-3 ЧЄ юн., 1-2 ЧУ юнр. | Кунін Олександр Сергійович Сизоненко Артем Володимирович | |
5 | Железняк Кондратій Юрійович | 5/5/2010 | 1 розряд | КЗ «ДЮСШ» ДОР | Дніпропетровська | парна та зміш.кат. | 3 ЧУ юнр. | 1-4 ЧУ мол. | Олійник В`ячеслав Анатолійович | |
6 | Озанян Ігор | 6/30/2009 | КМСУ | «КДЮСШ 5» | Одеська | один., парна.кат. | 3 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ юнр. | Сібірякова Дар`я Юріївна | |
7 | Кушка Максим Іванович | 10/29/2009 | КМСУ | Освіта | Львівська | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ юнр. | Гречанюк Оксана Олексіївна, Калініченко Ігор Володимирович | |
8 | Крючіхін Тихон Акімович | 7/25/2009 | КМСУ | КЗ «ДЮСШ» ДОР | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 2 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ мол. | Олійник В`ячеслав Анатолійович | |
9 | Мальнєв Денис Олексійович | 1/29/2009 | KМСУ | СДЮШОР | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 1 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ мол. | Бендін Сергій Васильович | |
10 | Мізін Матвій Михайлович | 6/22/2009 | KМСУ | СДЮШОР | Дніпропетровська | одн., та парн. кат. | 1 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ мол. | Резнік Олена Миколаївна | |
11 | Рева Віталій Олегович | 7/6/2003 | МСУ | Освіта | Харківська | один., парна та зміш.кат. | 3-5 Міжн. змагання, 3-5 ЧУ | 5 ЧУ | 1-5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Крючкова Анна Родіонівна Тринько Маргарита В`ячеславовна |
12 | Чуркін Єгор В`ячеславович | 9/28/2011 | 1 розряд | МОК КДЮСШ | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 2 ЧУ юн. | 1-4 ЧУ юн. | Кунін Олександр Сергійович | |
Жінки | ||||||||||
Основний склад спортсменів | ||||||||||
1 | Алимова Анастасія Ігорівна | 6/10/2007 | МСУ | Освіта | Харківська | один., парна та зміш.кат. | 3-5 ЧЄ юнр. 1-3 ЧУ юнр. | 3 ЧУ 1 ЧЄ юнр. | 3-5 ЧЄ мол. 1-3 ЧУ | Крючкова Анна Родіонівна Стерін Михайло Борисович |
2 | Альмалалха Раія | 3/5/2008 | МСУ | Освіта | Харківська | один., парна та зміш.кат. | 3-5 ЧЄ юнр., 1-2 ЧУ юнр. | 3 ЧУ 1 ЧЄ юнр. | 3-5 ЧЄ мол. 1-3 ЧУ | Жарка Єлизавета Юріївна, Крючкова Анна Родіонівна |
3 | Бугрова Поліна Віталіївна | 1/30/2004 | МСУ | Освіта | Харківська | один., парна кат. | 3-5 ІІІ Є.І. 1-3 ЧУ | 1 ЧУ | 3-5 ЧЄ, 1-3 Міжнародні змагання | |
4 | Войцех Наталя Олександрівна | 6/21/1992 | МСУ | Україна | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | 2 ЧУ | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Мізін Михайло Григорович |
5 | Жарка Єлизавета Юріївна | 6/14/1992 | МСУМК | Спартак | Харківська | парна та зміш.кат. | 5-9 ІІІ Є.І. 1-3 ЧУ | 2 ЧУ | 1- 3 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Стерін Михайло Борисович, Діптан Андрій Ігорович |
6 | Кантемир Євгенія Романівна | 7/23/2005 | МСУ | Україна | Харківська | одн., та парн. кат. | 1- 3 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ юн. | 1 ЧУ | 3-5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | |
7 | Лаврова Софія Андріївна | 8/28/2005 | МСУ | Освіта | Харківська | одн., та парн. кат. | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | 2 ЧУ | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Крючкова Анна Родіонівна Стерін Михайло Борисович |
8 | Масайло Валерія Андріївна | 1/24/2000 | МСУ | ОШВСМ | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | 5 ЧУ | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Кунін Олександр Сергійович |
9 | Рудакова Валерія Вікторівна | 2/1/2001 | МСУ | Динамо | Харківська | один., парна та зміш.кат. | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | 1 ЧУ | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Махновський Геннадій Абрамович Головкіна Наталія Володимирівна |
10 | Ткач Поліна Сергіївна | 3/17/2003 | МСУ | ОШВСМ | Миколаївська | парна та зміш.кат. | 5-9 ІІІ Є.І. 1-3 ЧУ | 3 ЧУ | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Куніна Євгенія Геннадівна |
11 | Фролова Варвара Євгеніївна | 12/9/2004 | МСУ | Освіта | Харківська | парна та зміш.кат. | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | 3 ЧУ | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Крючкова Анна Родіонівна Стерін Михайло Борисович |
Склад спортсменів-кандидатів | ||||||||||
1 | Александрова Марія Олександрівна | 5/12/2009 | КМСУ | Освіта | Львівська | один., парна та зміш.кат. | 3-9 ЧЄ юн. 1-3 ЧУ юн. | 3 ЧУ мол. 1 ЧУ юнр. | 1-3 ЧУ юнр. | Жарка Єлизавета Юріївна, Гречанюк Оксана Олексіївна |
2 | Баранник Поліна Олексіївна | 3/22/2007 | КМСУ | СДЮШОР | Дніпроптровська | один., парна та зміш.кат. | 3-9 ЧЄ юн. 1-3 ЧУ юн. | 3 ЧУ мол. | 3-5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ мол. | Пешехонов Микола Сергійович, Бендін Сергій Васильович |
3 | Белобровчук Софія Дмитрівна | 1/25/2008 | КМСУ | Освіта | Харківська | один.,парна та зміш.кат. | 3-9 ЧЄ юн. 1-3 ЧУ юн. | 3 ЧУ мол. | Жарка Єлизавета Юріївна, Крючкова Анна Родіонівна | |
4 | Боцман Олександра Сергіївна | 3/22/2007 | МСУ | Освіта | Харківська | один., парна та зміш.кат. | 3-5 ЧЄ юнр. 1-3 ЧУ юнр. | 2 ЧУ мол. | 3-5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ мол. | Стерін Михайло Борисович Крючкова Анна Родіонівна |
5 | Ванцаровська Ярослава Юріївна | 2/23/2007 | МСУ | МОК КДЮСШ | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 3-5 ЧЄ юнр. 1-2 ЧУ юнр. | 2 ЧУ мол. | Кунін Олександр Сергійович | |
6 | Єрохіна Анастасія Володимирівна | 4/1/2005 | МСУ | Освіта | Харківська | один., парна та зміш.кат. | 3-5 міжн. змагання 1-3 ЧУ мол. | 2 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ | Крючкова Анна Родіонівна |
7 | Корягіна Марія Дмитрівна | 9/8/2007 | МСУ | ОШВСМ | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 1-3 ЧУ юнр. | 3 ЧУ мол. | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Кунін Олександр Сергійович |
8 | Кошечкіна Дар`я Романівна | 8/22/2007 | МСУ | Освіта | Харківська | один., парна та зміш.кат. | 3-5 ЧЄ юнр. 1-2 ЧУ юнр. | 2 ЧУ мол. | Стерін Михайло Борисович Крючкова Анна Родіонівна | |
9 | Ніколаєва Софія Петрівна | 2/16/2009 | КМСУ | ОШВСМ | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 5 ЧЄ юн. 1-2 ЧУ юн. | 3 ЧУ мол. | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ | Кунін Олександр Сергійович |
10 | Полийчук Вікторія Тарасівна | 5/14/2006 | КМСУ | Освіта | Львівська | один., парна та зміш.кат. | 1-3 ЧУ юнр. | 2 КУ | 5 Міжн. змагання, 1-3 ЧУ мол. | Гречанюк Оксана Олексіївна, Васільєв Владислав Сергійович |
11 | Попережай Варвара Андріївна | 12/31/2010 | КМСУ | СДЮШОР | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 1-2 ЧУ юнр. | 1 ЧУ юнр. | 1-5 ЧЄ., 1-3 Між. змагання 1 -2 ЧУ | Плітко Ірина Миколаївна |
12 | Риштовська Агата Андріївна | 1/3/2010 | КМСУ | СДЮШОР | Дніпропетровська | один., парна та зміш.кат. | 1 ЧУ юн. | 1-5 ЧЄ., 1-3 Між. змагання 1 -2 ЧУ | Резнік Олена Михайлівна | |
Резервний склад спортсменів | ||||||||||
1 | Александрова Маргарита Олексіївна | 5/12/2009 | КМСУ | МОК КДЮСШ | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 1 ЧУ юн. | 1-2 ЧУ юнр. | Сизоненко Артем Володимирович | |
2 | Волкова Єва Віталіївна | 6/18/2009 | КМСУ | КДЮСШ «Центр» | Київ | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ юн. | 1-2 ЧУ юнр. | Косенко Віра Єдуардівна | |
3 | Добрянська Єлизавета | 7/1/2009 | 1 розряд | СДЮШОР | Миколаївська | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ юнр. | Сизоненко Артем Володимирович | |
4 | Баштаненко Кароліна Сергіївна | 5/29/2008 | КМСУ | СДЮШОР | Дніпроптровська | один., парна та зміш.кат. | 2 ЧУ юнр. | 3-5 Міжнародні змагання, 1-2 ЧУ юнр. | Резнік Олена Михайлівна | |
5 | Індюхова Марія Миколаївна | 7/3/1905 | 1 розряд | КДЮСШ «Центр» | Київ | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ юн. | 3-9 ЧЄ юн., 1-3 ЧУ юн. | Бурлака Артур Васильович | |
6 | Каратанова Емма Сергіївна | 7/5/1905 | 1 розряд | Освіта | Харківська | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ юнр. | Мединська Євгенія Анатоліївна | |
7 | Попова Дар`я Дмитрівна | 7/1/1905 | 1 розряд | Україна | Одеська | один., парна та зміш.кат. | 1 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ юнр. | Білоус Володимир Анатолійович Білоус Ірина Володимирівна | |
8 | Попова Тетяна Олегівна | 10/23/2011 | 1 розряд | Освіта | Львівська | один., парна та зміш.кат. | 1 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ юн. | Попова Ірина Василівна Гречанюк Оксана Олексіївна | |
9 | Урбанська Яна Романівна | 5/12/2009 | 1 розряд | 1 розряд | Львівська | один., парна та зміш.кат. | 1 ЧУ юн. | 1-2 ЧУ юнр. | Гречанюк Оксана Олексіївна, Калініченко Ігор Володимирович | |
10 | Сиротюк Богдана Володимирівна | 2/7/2013 | 1 розряд | 1 розряд | Львівська | один., парна та зміш.кат. | 2 ЧУ юн. | 1-3 ЧУ юн. | Гречанюк Оксана Олексіївна, Калініченко Ігор Володимирович | |
11 | Шубіна Ганна Володимирівна | 8/14/2009 | І розряд | Освіта | Донецька | один., парна та зміш.кат. | 2 ЧУ юн. | 1-2 ЧУ юнр. | Симоненко Дмитро Олександрович | |
12 | Юрченко Валерія Андріївна | 3/16/2009 | 1 розряд | СДЮШОР | Дніпроптровська | один., парна та зміш.кат. | 3 ЧУ юн. | 3-5 Міжнародні змагання, 1-2 ЧУ юнр. | Резнік Олена Михайлівна, Бендін Сергій Васильович |