«Чоловіча одиночна категорія»
1992 – Дружченко Владислав (Дніпро)
1993 – Дружченко Владислав (Дніпро)
1994 – Дружченко Владислав (Дніпро)
1995 – Дружченко Владислав (Дніпро)
1996 – Татранов Костянтин (Дніпро)
1997 – Дружченко Владислав (Дніпро)
1998 – Дружченко Владислав (Дніпро)
1999 – Дружченко Владислав (Дніпро)
2000 – Дружченко Владислав (Дніпро)
2001 – Дружченко Владислав (Дніпро)
2002 – Дружченко Владислав (Дніпро)
2003 – Дружченко Владислав (Дніпро)
2004 – Дружченко Владислав (Дніпро)
2005 – Дружченко Владислав (Дніпро)
2006 – Дружченко Владислав (Дніпро)
2007 – Завадський Дмитро (Харків)
2008 – Завадский Дмитро (Харків)
2009 – Завадский Дмитро (Харків)
2010 – Атращенков Валерій (Харків)
2011 – Завадський Дмитро (Харків)
2012 – Атращенков Валерій (Харків)
2013 – Завадський Дмитро (Харьків)
2014 – Завадський Дмитро (Харків)
2015 – Завадський Дмитро (Харків)
2016 – Завадський Дмитро (Харків)
2017 – Почтарьов Артем (Харків)
2018 – Почтарьов Артем (Харків)
2019 – Почтарьов Артем (Харків)
2020 – Боснюк Данило (Дніпро)
2021 – Боснюк Данило (Дніпро)
2023 – Почтарьов Артем (Харків)
«Чоловіча парна категорія»
1992 – Дружченко Владислав – Стрільцов Валерій (Дніпро)
1993 – Дружченко Владислав – Стрільцов Валерій (Дніпро)
1994 – Стрільцов Валерій – Татранов Костянтин (Дніпро)
1995 – Стрільцов Валерій – Татранов Костянтин (Дніпро)
1996 – Стрільцов Валерій – Татранов Костянтин (Дніпро)
1997 – Стрільцов Валерій – Татранов Костянтин (Дніпро)
1998 – Стрільцов Валерій – Татранов Костянтин (Дніпро)
1999 – Стрільцов Валерій – Татранов Костянтин (Дніпро)
2000 – Мизніков Дмитро – Славгородський Дмитро (Харьків, Київ)
2001 – Дружченко Владислав – Татранов Костянтин (Дніпро)
2002 – Дружченко Владислав – Стрільцов Валерій (Дніпро)
2003 – Дружченко Владислав – Мізін Михайло (Дніпро)
2004 – Мізін Михайло – Стрільцов Валерій (Дніпро)
2005 – Дружченко Владислав – Мізін Михайло (Дніпро)
2006 – Дружченко Владислав – Мізін Михайло (Дніпро)
2007 – Атращенков Валерій – Мизніков Дмитро (Харків)
2008 – Дружченко Владислав – Мартиненко Максим (Дніпро)
2009 – Завадський Дмитро – Конов Віталій (Харків)
2010 – Атращенков Валерій – Дружченко Владислав (Харьків, Дніпро)
2011 – Атращенков Валерій – Дружченко Владислав (Харків, Дніпро)
2012 – Атращенков Валерій – Дружченко Владислав (Харків, Дніпро)
2013 – Атращенков Валерій – Почтарьов Євген (Харків)
2014 – Атращенков Валерій – Натаров Геннадій (Харків)
2015 – Натаров Геннадій – Почтарьов Артем (Харків)
2016 – Атращенков Валерій – Завадський Дмитро (Харків)
2017 – Натаров Геннадій – Почтарьов Артем (Харків)
2018 – Атращенков Валерій – Почтарьов Артем (Харків)
2019 – Атращенков Валерій – Почтарьов Артем (Харків)
2020 – Конов Віталій – Шмундяк Олександр (Харків, Дніпро)
2021 – Конов Віталій – Шмундяк Олександр (Харків, Дніпро)
2023 – Конов Віталій – Почтарьов Артем (Харків, Дніпро)
«Жіноча одиночна категорія»
1992 – Євтушенко Вікторія (Дніпро)
1993 – Ноздрань Олена (Дніпро)
1994 – Ноздрань Олена (Дніпро)
1995 – Ноздрань Олена (Дніпро)
1996 – Ноздрань Олена (Дніпро)
1997 – Ноздрань Олена (Дніпро)
1998 – Ноздрань Олена (Дніпро)
1999 – Єсипенко Наталя (Харків)
2000 – Ноздрань Олена (Дніпро)
2001 – Ноздрань Олена (Дніпро)
2002 – Ноздрань Олена (Дніпро)
2003 – Головкіна Наталя (Харків)
2004 – Ноздрань Олена (Дніпро)
2005 – Ноздрань Олена (Дніпро)
2006 – Ноздрань Олена (Дніпро)
2007 – Грига Лариса (Дніпро)
2008 – Грига Лариса (Дніпро)
2009 – Діптан Марія (Харків)
2010 – Діптан Марія (Харків)
2011 – Грига Лариса (Дніпро)
2012 – Улітіна Марія (Дніпро)
2013 – Грига Лариса (Дніпро)
2014 – Улітіна Марія (Дніпро)
2015 – Улітина Марія (Дніпро)
2016 – Улітіна Марія (Дніпро)
2017 – Улітіна Марія (Дніпро)
2018 – Улітіна Марія (Дніпро)
2019 – Улітіна Марія (Дніпро)
2020 – Улітіна Марія (Дніпро)
2021 – Бугрова Поліна (Харків)
2023 – Бугрова Поліна (Харків)
«Жіноча парна категорія»
1992 – Євтушенко Вікторія – Литвиненко Тетяна (Дніпро)
1993 – Євтушенко Вікторія – Литвиненко Тетяна (Дніпро)
1994 – Євтушенко Вікторія – Ноздрань Олена (Дніпро)
1995 – Євтушенко Вікторія – Ноздрань Олена (Дніпро)
1996 – Євтушенко Вікторія – Ноздрань Олена (Дніпро)
1997 – Євтушенко Вікторія – Ноздрань Олена (Дніпро)
1998 – Євтушенко Вікторія – Ноздрань Олена (Дніпро)
1999 – Головкіна Наталя – Єсипенко Наталя (Харків)
2000 – Головкіна Наталя – Єсипенко Наталя (Харків)
2001 – Колоскова Ірина – Ноздрань Олена (Львів, Дніпро)
2002 – Грига Лариса – Ноздрань Олена (Дніпро)
2003 – Бардакова Олександра – Грига Лариса (Дніпро)
2004 – Грига Лариса – Ноздрань Олена (Дніпро)
2005 – Грига Лариса – Ноздрань Олена (Дніпро)
2006 – Грига Лариса – Ноздрань Олена (Дніпро)
2007 – Грига Лариса – Ноздрань Олена (Дніпро)
2008 – Грига Лариса – Прус Олена (Дніпро, Харків)
2009 – Кобцева Анна – Прус Олена (Харків)
2010 – Кобцева Анна – Прус Олена (Харків)
2011 – Кобцева Анна – Прус Олена (Харків)
2012 – Грига Лариса – Кобцева Анна (Дніпро, Харків)
2013 – Діптан Марія – Жарка Єлизавета (Харків)
2014 – Войцех Наталя – Жарка Єлизавета (Дніпро, Харків)
2015 – Войцех Наталя – Жарка Єлизавета (Дніпро, Харків)
2016 – Войцех Наталя – Жарка Єлизавета (Дніпро, Харків)
2017 – Казарінова Юлія – Прус Олена (Миколаїв, Харків)
2018 – Ільїнська Марина – Жарка Єлизавета (Харків)
2019 – Ільїнська Марина – Жарка Єлизавета (Харків)
2020 – Войцех Наталя — Улітіна Марія (Дніпро)
2021 – Бугрова Поліна — Собко Яна(Харків)
2023 – Бугрова Поліна — Кантемир Євгенія (Харків)
«Змішана парна категорія»
1992 – Дружченко Владислав – Євтушенко Вікторія (Дніпро)
1993 – Стрільцов Валерій – Євтушенко Вікторія (Дніпро)
1994 – Дружченко Владислав – Євтушенко Вікторія (Дніпро)
1995 – Дружченко Владислав – Євтушенко Вікторія (Дніпро)
1996 – Дружченко Владислав – Євтушенко Вікторія (Дніпро)
1997 – Дружченко Владислав – Євтушенко Вікторія (Дніпро)
1998 – Стрільцов Валерій – Ноздрань Олена (Дніпро)
1999 – Дружченко Владислав – Євтушенко Вікторія (Дніпро)
2000 – Дружченко Владислав – Євтушенко Вікторія (Дніпро)
2001 – Дружченко Владислав – Ноздрань Олена (Дніпро)
2002 – Дружченко Владислав – Ноздрань Олена (Дніпро)
2003 – Дружченко Владислав – Ноздрань Олена (Дніпро)
2004 – Дружченко Владислав – Ноздрань Олена (Дніпро)
2005 – Дружченко Владислав – Ноздрань Олена (Дніпро)
2006 – Дружченко Владислав – Ноздрань Олена (Дніпро)
2007 – Дружченко Владислав – Ноздрань Олена (Дніпро)
2008 – Завадський Дмитро – Діптан Марія (Харків)
2009 – Завадський Дмитро – Діптан Марія (Харків)
2010 – Завадський Дмитро – Діптан Марія (Харків)
2011 – Атращенков Валерій – Прус Олена (Харків)
2012 – Дружченко Владислав – Войцех Наталя (Дніпро)
2013 – Завадський Дмитро – Діптан Марія (Харків)
2014 – Атращенков Валерій – Жарка Єлизавета (Харків)
2015 – Атращенков Валерій – Жарка Єлизавета (Харків)
2016 – Атращенков Валерій – Жарка Єлизавета (Харків)
2017 – Атращенков Валерій – Жарка Єлизавета (Харків)
2018 – Атращенков Валерій – Жарка Єлизавета (Харків)
2019 – Атращенков Валерій – Жарка Єлизавета (Харків)
2020 – Атращенков Валерій – Рудакова Валерія (Харків)
2021 – Боснюк Данило – Паксютова Євгенія (Харків)
2023 – Атращенков Валерій – Рудакова Валерія (Харків)