Azerbaijani victory in Minsk
09.09.2018
Triple for Král
12.09.2018

Україна завоювала три медалі на етапі Кубку Європи з бадмінтону

Дві срібні і одну бронзову медалі вибороли українські бадмінтоністи на міжнародному турнірі Belarus International 2018  — етапі Кубку Європи з бадмінтону рівня Future Series.

Жіноча пара Юлія Казарінова – Євгенія Паксютова отримали срібло турніру, Іван Дружченко та Юлія Казарінова завоювали срібло змішаної парної категорії. Валерій Атращенков – бронзовий призер чоловічої одиночної категорії.

Змішана українська пара Іван Дружченко та Юлія Казарінова впевнено дійшли до фіналу, подолавши суперників з Росії, Польщі та Білорусії. У фіналі наші бадмінтоністи зустрілися з польською парою – третіми сіяними турніру і поступилася суперникам двома очками у третій партії.

Юлія Казарінова та Євгенія Паксютова провели вдалі ігри з бадмінтоністками з Норвегії та Росії — у чвертьфіналі та півфіналі змагань. У фіналі українки поступилися російським бадмінтоністкам та посіли друге місце на п’єдесталі.

Валерій Атращенков був шостим сіяним номером змагань. Він вдало зіграв з бадмінтоністами з Польщі, Росії та Швейцарії, але у півфінальній грі програв французькому спортсменові.

Турнір Belarus International 2018 проходив у Мінську 6-9 вересня.