Roller-Coaster Win for Sen – Semi-finals: YOG 2018
12.10.2018
Goh All The Way – Finals: YOG 2018
13.10.2018

Анастасія Прозорова з командою Omega у фіналі ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських Ігор

Українська  бадмінтоністка Анастасія Прозорова разом з іншими спортсменами команди Omega вийшли до фіналу командного заліку ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських Ігор у Буенос-Айресі. Про це стало відомо сьогодні вночі після зустрічі команд Omega та Zeta у півфіналі змагань. Рахунок напруженої зустрічі – 109:110 на користь Omega.

Команда Zeta, до якої входить і українець Данило Боснюк боротиметься за бронзові медалі Олімпіади. Ігри за третє місце розпочнуться о 19:30 за Київським часом. Суперники Zeta – бадмінтоністи з команди Theta.

Фінальна зустріч між командами Omega та Alpha розпочнеться о 01:00 за Києвом. Слідкувати он-лайн за результатами можна тут.

Командний залік з бадмінтону на Літній Юнацькій Олімпіаді – нововведення, такі ігри вперше проводяться на цьогорічній Олімпіаді у Буенос-Айресі. На першій Юнацькій Олімпіаді у Сінгапурі проводилися лише змагання у одиночних категоріях серед юнаків та дівчат. На других Іграх у Нанкіні окрім одиночних ігор, проводилися також змагання серед змішаних пар, які формувалися шляхом жеребкування серед юнаків та дівчат з різних країн.

Цього року, на третій Юнацькій Олімпіаді у Буенос-Айресі були запроваджені командні змагання. Шляхом жеребкування були сформовані 8 команд, до яких увійшли спортсмени з різних країн (4 юнаки та 4 дівчини). Далі команди поділили на дві підгрупи, ігри проводилися по колу. Усі 8 команд перейшли до другого етапу змагань, де зустрічі команд визначалися також шляхом жеребкування, проте команди — переможці у двох підгрупах були розсіяні жеребкуванням на 1-й та 2-й номери.

Одна командна зустріч складається з: двох одиночних ігор серед юнаків, двох одиночних ігор серед дівчат та по дві зустрічі у всіх парних категоріях. Тобто командний матч складається з 10 ігор та проводиться до 110 очок. Детальніше про систему зустрічей та рахунку можна дізнатися тут.