Goh All The Way – Finals: YOG 2018
13.10.2018
China, Indonesia Dominate – Asian Para Games 2018
14.10.2018

Українська бадмінтоністка Анастасія Прозорова отримала срібло Юнацької Олімпіади у Буенос-Айресі

Українська бадмінтоністка Анастасія Прозорова разом з командою Omega отримала срібло III Літніх Юнацьких Олімпійських Ігор у Буенос-Айресі у командному заліку з бадмінтону. Це перша Олімпійська медаль в історії українського бадмінтону.

“Авжеж, я дещо засмучена через те, що не вдалося вибороти золоті медалі командної першості, але я дуже рада цій медалі! Кожен спортсмен моєї команди виклався на всі 100% і боровся до кінця!”, — говорить Олімпійська призерка Анастасія Прозорова.

Президент Національного Олімпійського Комітету Сергій Бубка привітав Агастасію та її наставників з чудовим виступом та побажав не зупинятися на досягненому та підкорювати нові життєві та спортивні висоти.

У фіналі змагань інтернаціональна команда Анастасії Прозорової Omega поступилася суперникам – команді Alpha з рахунком 106 – 110. Українка у фіналі провела дві гри: у парі з бадмінтоністом Кунлавутом Вітідсарном з Таїланду у змішаній парній категорії перемогла суперників з рахунком 11:8 та у парі з французькою бадмінтоністкою Леоніс Уе у жіночій парній категорії отримала перемогу з рахунком 13:8. Детальні результати фінальної зустрічі — тут.

Іще один український атлет-бадмінтоніст Данило Боснюк з командою Zeta змагався за бронзу Олімпійських Ігор. На жаль, команда українця поступилася суперникам з рахунком 107:110. Данило Боснюк показав високий рівень гри і приніс своїй команді дві перемоги – у чоловічій одиночній категорії він переміг суперника з Бельгії з рахунком 12:11 та у парній чоловічій категорії у парі з бадмінтоністом з Ірландії переміг пару гравців з Бельгії та Німеччини з рахунком 12:11. Деталі зустрічі — тут.

Командний залік з бадмінтону на Літніх Юнацьких Олімпійських Іграх – нововведення, такі ігри проводяться вперше на цьогорічній Олімпіаді у Буенос-Айресі. Шляхом жеребкування були сформовані 8 команд, до яких увійшли спортсмени з різних країн (4 юнаки та 4 дівчини). Командний матч складався з 10 ігор та тривав до 110 очок.

Команда Omega — срібні призери ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських Ігор у Буенос-Айресі