Українські бадмінтоністи у півфіналі міжнародного турніру в Ізраїлі
26.10.2018
Запрошуємо суддів на ІІ Європейські Ігри 2019
29.10.2018

Три змішані українські пари на п’єдесталі етапу Кубку Європи з бадмінтону в Ізраїлі

Українські бадмінтоністи отримали три медалі турніру Hatzor International 2018. Пара Михайло Махновський – Анастасія Прозорова перемогли у змішаній парній категорії, Олександр Колеснік – Євгенія Паксютова – отримали срібло турніру, Іван Мединський – Валерія Рудакова – посіли третє місце та отримали бронзу.

На шляху до медалей наші спортсмени обіграли суперників з Ізраїлю, Польщі, Туреччини та Болгарії.

Турнір Hatzor International 2018 проходив 24 – 27 жовтня в Ізраїлі. Участь у ньому взяли дев’ятеро українських бадмінтоністів. Анастасія Прозорова, Валерія Рудакова, Анна Міхалкова, Юлія Мірошниченко, Євгенія Паксютова, Іван Мединський, Михайло Махновський, Олександр Колеснік та Гліб Бекетов виступили у всіх категоріях турніру.

Анастасія Прозорова, Анна Міхалкова та Валерія Рудакова дійшли до чвертьфіалу жіночої одиночної категорії, Гліб Бекетов – Михайло Махновський потрапили до чвертьфіналу чоловічої парної категорії, Анна Міхалкова – Євгенія Паксютова, Юлія Мірошниченко у парі зі спортсменкою з Ізраїлю, а також Анастасія Прозорова – Валерія Рудакова грали у чвертьфіналі жіночої парної категорії.

Результати змагань можна переглянути – тут.