Golden Glow for Goh, Vitidsarn – Finals: LI-NING BWF World Junior Championships 2018
У Канаді закінчився Чемпіонат Світу серед юніорів 2018
20.11.2018

Переможці Кубку України 2018 отримали свої нагороди

На Кубку України 2018 визначилися переможці та призери.

Чемпіонський Кубок чоловічої одиночної категорії втретє поспіль отримав Артем Почтарьов, срібну медаль виборов Данило Боснюк, бронза –  у Дмитра Завадського.

У жіночій одиночній категорії теж без сюрпризів – перемогла діюча Чемпіонка України Марія Улітіна, друге місце посіла Марина Ільїнська, третє – Наталія Войцех.

Чоловіча пара Артем Почтарьов – Валерій Атращенков вийшла з боротьби за золото змагань, тому перемога автоматично дісталася парі Віталій Конов – Олександр Шмундяк, Артем Почтарьов — Валерій Атращенков на другому місці, Іван Дружченко – Олександр Колісник – на третьому.

У жіночій парній категорії золото змагань отримали Марина Ільїнська – Єлизавета Жарка, срібні медалі у Юлії Казарінової – Олени Прус, бронзові – у Наталії Войцех – Марії Улітіної.

У змішаній парній категорії перемогла пара Валерій Атращенков – Єлизавета Жарка, на другому місці Віталій Конов – Владислава Лісна, Іван Дружченко – Юлія Казарінова – треті.

Федерація Бадмінтону України висловлює подяку тренерам, суддям та усім хто допомагав у організації змагань. Зокрема, Міністерству молоді та спорту України, страховій компанії UBI, компанії COBB, бадмінтонному клубу “Залізко”, транспортній компанії Unitrans Operatorта титульному партнерові Федерації – компанії RSL.

Кубок України з бадмінтону проходив 16 – 18 листопада у Києві. Участь у змаганнях взяли 80 найсильніших українських спортсменів.

Переглянути запис фінальних ігор можна тут. Результати змагань – тут.