Turkey Kickstarts Paralympic Qualifying
25.03.2019
Badminton and UNHCR Unite for Refugee Cause
26.03.2019

Першу секцію бадмінтону відкрито у одній зі шкіл Києва

Першу секцію з бадмінтону відкрито у спеціалізованій школі №317 Святошинського району м. Києва. У навчальну програму школи введено варіативний навчальний модуль “Бадмінтон”.

Федерація бадмінтону України подарувала учням школи набори спорядження для навчання, сертифіковані Європейською конфедерацією бадмінтону. Подарунки учням вручив Голова Святошинського району Володимир Каретко.

Протягом 2018 року Федерація бадмінтону України презентувала варіативний навчальний модуль “Бадмінтон” для вчителів шкіл Святошинського району, провела близько 60 уроків бадмінтону для учнів шкіл району, а також провела майстер-класи для вчителів фізичної культури.

На початку 2019 року на тренувальній базі Федерації бадмінтону України у Пущі-Водиці поройшов перший 7-годинний науково-практичний семінар «Бадмінтон у закладах загальної середньої освіти – І рівень». Тема семінару: «Варіативний модуль «Бадмінтон», в якому взяли участь вчителі фізичної культури.

У вересні 2019 року секції бадмінтону буде відкрито іще у 5 школах Святошинського району, варіативний навчальний модуль “Бадмінтон” буде введено іще у 10 школах району.