BWF Statement – TOTAL BWF World Championships 2019
22.08.2019
Українські спортсмени виступлять на турнірі у Білорусії
29.08.2019

Україна виборола право на проведення найпрестижнішого у Європі турніру з бадмінтону – Чемпіонату Європи 2020

Вперше Київ прийматиме топові змагання з бадмінтону –  Чемпіонат Європи 2020. Відповідну угоду про це підпиcалиПрезидент федерації бадмінтону України Олексій Дніпров та Генеральний секретар Європейської конфедерації бадмінтону Браян Агербак.

Участь в урочистому підписанні Договору взяв також Президент Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка. “Україна рада вітати Чемпіонат Європи з бадмінтону у Києві. Національний Олімпійський комітет готовий надати усю необхідну підтримку для проведення цих змагань”, — запевнив він.

Олексій Дніпров  наголосив, що Федерація бадмінтону України забезпечить найвищий рівень проведення європейської першості. Він також висловив вдячність за всебічну підтримку Олімпійському комітету та Європейській конфедерації бадмінтону.

Українська федерація розвивається дуже стрімко. Ми віримо, що Україна зможе провести Чемпіонат на найвищому світовому рівні. Чекаємо з нетерпінням на найкращий Чемпіонат Європи з бадмінтону”, — підкреслив Браян Агербак.

Чемпіонат Європи з бадмінтону 2020 пройде у Київському Палаці Спорту 21 – 26 квітня 2020 року. Участь у змаганнях візьмуть найсильніші спортсмени з усієї Європи.

Головні змагання Європи з бадмінтону стануть завершальними перед кваліфікацією на Олімпійські Ігри у Токіо.