CoE players go to Slovakia
25.02.2020
Polish Open cancelled: The decision was difficult but necessary
26.02.2020

Українські бадмінтоністи беруть участь у Гран Прі Європи у Словакії

Сімнадцятеро українських бадмінтоністів беруть участь у турнірі FZ Forza Slovak Open 2020. 

Іван Дружченко, Гліб Бекетов, Іван Мединський та Данило Боснюк виступатимуть у чоловічій одиночній категорії. Крістіна Джангобекова, Анна Міхалкова, Валерія Рудакова та Анастасія Прозорова боротимуться у жіночій одиночній категорії.  Михайло Махновський — Геннадій Натаров, Олег Амосов — Іван Дружченко та Валерій Атращенков — Гліб Бекетов захищатимуть честь України у чоловічій парній категорії. Анастасія Прозорова — Валерія Рудакова та Юлія Казарінова — Анастасія Прокопович змагатимуться у жіночій парній категорії. Михайло Махновський — Анастасія Прозорова та Валерій Атращенков — Валерія Рудакова виступлять у змішаній парній категорії. 

Сьогодні, 26 лютого — кваліфікаційний етап змагань. 

Он-лайн трансляція турніру тут. 

А вже 21 – 26 квітня у Києві проходитиме особистий Чемпіонат Європи з бадмінтону – вирішальний турнір у кваліфікаційному відборі на Олімпіаду у Токіо.

Чемпіонат Європи з бадмінтону є найпрестижнішим турніром з бадмінтону у Європі, участь у якому щороку беруть 288 кращих спортсменів континенту. Традиційно Чемпіонат визначає найкращих гравців року у жіночій та чоловічій одиночній категоріях, парних та змішаній парній категорії.  Чемпіонат у Києві стане вирішальним змаганням у відборі на майбутню Олімпіаду у Токіо.

Транслюватимуть ігри  канал НТН та Мега.  

Усі ігри Чемпіонату проходитимуть у київському Палаці спорту. Квитки на матчі можна придбати на офіційному сайті Федерації бадмінтону України: ubf.com.ua (розділ «Ticketing«).