Заходи щодо запобігання поширенню Коронавірусу COVID-19: змагання, заплановані на період карантину, переносяться
12.03.2020
President of Ukrainian badminton Federation to badminton fans
20.03.2020

Заява Всесвітньої федерації Бадмінтону про вірус Covid-19 і HSBC BWF World Tour

Всесвітня федерація Бадмінтону (BWF) прийняла рішення відкласти Всесвітній тур HSBC BWF та усі інші, турніри BWF на період з 16 березня до 12 квітня.

 Загострення спалаху вірусу COVID-19 в усьому світі змусило BWF, після чисельних консультацій експертами та пошуку консенсусу із своїми асоціаціями-членами, приймаючими та континентальними конфедераціями, скасувати або відкласти всі турніри в цей період у зв’язку з карантином та обмеженнями перетину кордонів у деяких країнах.

BWF однаково сильно переймається за здоров’ям, безпекою та добробутом усіх спортсменів, їх оточення, посадових осіб федерацій та усієї бадмінтонної спільноти.

До турнірів, що увійшли до списку перенесених або скасованих належать: YONEX Swiss Open 2020, YONEX-SUNRISE India Open 2020, Orléans Masters 2020, CELCOM Axiata Malaysia Open 2020, Singapore Open 2020, а також ряд міжнародних турнірів 3 класу (див. Повний список нижче)

Призупинення циклу турнірів набуде чинності після завершення YONEX All England Open 2020 у Бірмінгемі, Англія, у неділю 15 березня. 

BWF та Федеарція Бадмінтону Великобританії постійно підтримували зв’язок з урядом та відповідними органами Сполученого Королівства стосовно будь-якого можливого зриву YONEX All England Open, і обидві сторони задоволені останньою рекомендацією британського уряду продовжувати організацію турніру, яка була видана ранком п’ятниці.

У Федерації Бадмінтону Великобританії впевнені, що жорсткі обмежувальні заходи, що проводитимуться під час турніру, мінімізують усі потенційні ризики зараження вірусом.

Призупинення кваліфікаційного періоду Олімпійських Ігор у Токіо вплинуло на низку змагань. Пізніше BWF виступить з подальшим повідомленням щодо правил, пов’язаних з Олімпійськими кваліфікаційними балами.

Призупинені турніри: