Президенти Європейської та Української Федерацій бадмінтону оголосять дату та місце проведення Чемпіонату Європи з бадмінтону
04.06.2020
Нові дати проведення Чемпіонату Європи з бадмінтону серед любителів та ветеранів
12.06.2020

Київ прийматиме Чемпіонат Європи з бадмінтону у 2021 році

Федерація бадмінтону України спільно з Європейською Конфедерацією оголосили нові дати проведення Чемпіонату Європи з бадмінтону у Києві. Він пройде у Палаці Спорту  27 квітня – 2 травня 2021 року. Раніше проведення Європейської бадмінтонної першості було заплановано на квітень 2020 року, проте через карантинні заходи турнір скасували.  

“У постійному діалозі з нашими Європейськими та Світовими партнерами ми дійшли згоди, що оптимальне рішення – проведення Чемпіонату наступного року, коли загроза відновлення пандемії спаде. Для нас важливо, щоб вболівальники змогли відвідати Чемпіонат, адже Україна вперше прийматиме турнір з бадмінтону такого рівня. Ми запрошуємо усіх на Чемпіонат, адже він буде справді видовищним – наща команда вже працює над цим”, — наголосив Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Чемпіонат стане заключним турніром Олімпійського відбору – саме за його результатами буде остаточно визначено учасників Ігор у Токіо. Участь у змаганнях візьмуть найсильніші бадмінтоністи континенту, зокрема чинна Олімпійська Чемпіонка Кароліна Марін. За медалі Чемпіонату та Олімпійські ліцензії змагатимуться і кращі українські спортсмени.

Президент Європейської Конфедерації бадмінтону Пітер Тарцала вже збирається до Києва: “Я не маю сумнівів, що гравці та фани з нетерпінням чекають візиту до Києва наступного року. Це буде прекрасний захід. Тому почнемо відлік до нього вже сьогодні”.

Чемпіонат Європи з бадмінтону є найпрестижнішим турніром з бадмінтону в Європі, участь у якому щороку беруть 288 кращих спортсменів континенту. Традиційно чемпіонат визначає найкращих гравців року в жіночій та чоловічій одиночних категоріях, парних та змішаній парній категоріях.