Нові дати проведення Чемпіонату Європи з бадмінтону серед любителів та ветеранів
12.06.2020
Ukraine to host the 2021 BEC Congress
09.07.2020

Конгрес Європейської Конфедерації бадмінтону повертається до Києва у 2021 році

Київ вдруге поспіль прийматиме Конгрес Європейської Конфедерації бадмінтону у 2021 році. Вперше в історії він пройде одночасно з Чемпіонатом Європи з бадмінтону 30 квітня – 2 травня 2021.

Президент Європейської Конфедерації бадмінтону Пітер Тарсала задоволений тим, що бадмінтонна спільнота континенту матиме нагоду зібратися разом. «Ми обирали серед трьох країн і зупинилися на Україні не лише тому, що вони організували чудовий Конгрес у 2019 році, де мене було обрано президентом, ми також хотіли б побачити новий сценарій Конгресу. Я впевнений, що це буде найкращий Конгрес за усю історію», — наголосив він.

У свою чергу, Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров подякував за честь вдруге постіль приймати Конгрес у Києві. «Захід пройде на найвищому рівні з теплою українською гостинністю. Ми також сподіваємось, що поєднання Конгресу з Чемпіонатом Європи створить незабутню атмосферу та об’єднає європейську спільноту бадмінтону. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Ради директорів, офісу BEC та всіх членів Конфедерації у нашому прекрасному місті»,підкреслив Президент.

У Конгресі візьмуть участь очільники національних федерацій бадмінтону 40 європейських країн. Серед почесних гостей – зірки європейського та світового бадмінтону. Зокрема, чинна Олімпійська Чемпіонка Кароліна Марін.

Програма Конгресу:

30 квітня 2021 – Форум членів Європейської Конфедерації бадмінтону.

1 травня 2021 – Щорічні збори делегатів Європейської Конфедерації бадмінтону та BECAwards Gala.

2 травня 2021 – Зустріч Ради директорів.


Нагадаємо, 27 квітня – 2 травня 2021 року у Київському Палаці Спорту пройде Чемпіонат Європи з бадмінтону. Він стане заключним турніром Олімпійського відбору до Токіо. За медалі Чемпіонату боротимуться найсильніші спортсмени континенту. Старт продажу квитків вже незабаром на офіційному сайті Федерації бадмінтону України: ubf.com.ua.