Збірна України виступить на груповому етапі Змішаного командного Чемпіонату Європи з бадмінтону 2021
08.12.2020
Бадмінтон в Україні в умовах пандемії, досягнення 2020 та плани на наступний рік – засідання Виконавчого Комітету Федерації бадмінтону України
18.12.2020

Збірна України посіла третє місце у кваліфікаційному етапі 2021 European Mixed Team Championships

Національна Збірна України з бадмінтону посіла третє місце у груповому (кваліфікаційному) етапі Змішаного Командного Чемпіонату Європи з бадмінтону 2021 у Португалії, отримавши дві перемоги у чотирьох матчах.

«У цей складний період участь нашої команди у змаганнях — вже певний здобуток. При всіх фінансових, логістичних, епідеміологічних і інших складнощах, команда Федерації зробила все можливе і неможливе для того, щоб Збірна України була представлена на цих кваліфікаційних змаганнях. Крім того, до складу команди України були включені як досвідчені гравці, так і новачки (юніори) збірної. Переконаний, що останні отримали гарний досвід виступів на подібних змаганнях, а їх гра та віддача відверто мене і, мабуть, багатьох вболівальників, порадувала.

Вдячні головному тренеру, лікареві та спортсменам за роботу, гру у непростих умовах та віддачу. Чекаємо всіх вдома здоровими і націленими на перемоги у відповідальному 2021 році», — наголосив Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.До складу української команди увійшли: Данило Боснюк, Артем Почтарьов, Марія Улітіна, Марія Столяренко, Поліна Бугрова, Анастасія Прозорова, Валерія Рудакова, В‘ячеслав Яковлев, Іван Дружченко та Іван Мединський.

Враженнями від змагань ділиться перша жіноча ракетка України Марія Улітіна: “Надзвичайно важливий старт для нас, адже після піврічної перерви дуже багато хвилювань, але досвід допоміг показати результат у важливих іграх. Молоді гравці отримали досвід, зарядилися емоціями. Працюємо далі».Україна отримала дві перемоги у матчах з командами Латвії (5-0) та господарями змагань — Португалією (3-2) та дві прикрі поразки з командами Іспанії (0-5) та Шотландії (1-4).
«Об’єктивно, на сьогодні сильнішими за нас виявилися збірні Шотландії та Іспанії. Натомість Україна одержала перемогу у команди Латвії і, шо найважливіше, у команди Португалії, що була господаркою ігор кваліфікаційної групи. Це дало можливість зайняти збірній України третє місце у групі», — підсумовує Олексій Дніпров.

Чемпіон Європи серед змішаних команд визначиться 16-20 лютого у Фінляндії, де змагатимуться чинні чемпіони команда Данії, господарі Чемпіонату команда Фінляндії, а також переможці групових кваліфікаційних етапів — команди Шотландії, Англії, Росії та Нідерландів. Водночас, кваліфікаційні змагання у групах 4 та 5 ще не проводилися.