Бадмінтон в Україні в умовах пандемії, досягнення 2020 та плани на наступний рік – засідання Виконавчого Комітету Федерації бадмінтону України
18.12.2020
Календар офіційних змагань Федерації бадмінтону України на 2021 рік
11.01.2021

Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров підвів підсумки року

Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров підвів підсумки 2020 року та запросив на Чемпіонат Європи з бадмінтону 2021 у Києві: 

2020 рік був непростим для усіх мешканців планети, навіть для датських норок. А якщо говорити про бадмінтонний рік, то він був непростим навіть для датських бадмінтоністів. Для українських — надскладним.
Але давайте про позитив. А він теж є. Коротко:
🏸 Головне — Артем Почтарьов дуже близький до отримання ліцензії до Токіо, Марія УлітінаMaria Ulitina — також має всі шанси позмагатися за путівку на Олімпіаду. Триматимемо кулаки за наших ✊🏼
🏸 Ми вийшли на фінішну пряму у підготовці Чемпіонату Європи 2020, а отже маємо досвід щоб провести найкращий Чемпіонат Європи з бадмінтону 2021.
🏸 Вперше в історії українського бадмінтону ми провели товариський матч «Україна-Болгарія» у ТРЦ «Lavina Mall». Було справді видовищно, спортсмени подарували глядачам красиву гру та бадмінтонний настрій. І так, Україна перемогла 👏🏼
🏸 Поліна Бугрова Polina Bugrova та Марія Столяренко Mariia Stoliarenko стали бронзовими призерками Чемпіонату Європи серед юніорів 2020 у жіночій парній категорії. Заслужений результат для тих, хто продовжував працювати попри всі труднощі. Приємно, що молоді спортсмени значно підвищують свій рівень і це вже дуже помітно на основних змаганнях країни.
🏸 Вперше за сім років український прапор майорів на одному з найпрестижніших турнірів світу Denmark Open 2020 — участь у ньому взяла наша бадмінтоністка Анна Міхалькова Anna Mikhalkova
🏸 Федерація бадмінтону України першою провела змагання найвищого рівня – RSL Чемпіонату України з бадмінтону 2020 на базі нового спорткомплексу “Олімпійські резерви” у Дніпрі. Наші спортсмени продовжують тренуватися у новому спорткомплексі.
🏸 Саме у цей карантинний рік одразу два професійні бадмінтонні клуби з інфраструктурою за світовими стандартами, відкрилися у Києві. Там вже тренуються любителі та професіонали та навіть пройшли перші змагання.
🏸 Одними з перших у світі ми почали розвивати Air Badminton – гру на відкритих майданчиках з використанням нового вітротривкого волану. Та навіть встигли провести перший турнір в рамках Ukrainian Beach Games в Одесі.
🏸 За цей карантинний рік ми зайняли лідерські позиції у Європі за темпами впровадження програми для школярів ShuttleTime. І навіть ділилися досвідом з колегами з інших федерацій.
🏸 А ще ми проводили в умовах карантинних обмежень збори та турніри, Чемпіонати та семінари. Ми відправляли спортсменів тренуватися у Центр передового досвіду у Данії, запроваджували новий формат трансляцій на YouTube — з коментарями та рахунком у трансляції (до речі, підписуйтеся на канал Федерації, якщо ще досі цього не зробили: https://youtube.com/channel/UC28v-528hKk09e0Ofp9QWYw 😉).
І навіть під час локдауну ми намагалися підтримувати всю бадмінтонну родину, організовуючи онлайн спілкування з експертами і зірками бадмінтону. А наші спортсмени відкривали в собі нові таланти і перетворювалися на справжніх ведучих шоу. Так, Artem Pochtarev і Роман Кадемин?
Ми просто працювали. Попри все.
А далі — більше.
Наступний рік — надважливий для команди Федерації. Ми вдруге вибороли право проведення Чемпіонату Європи з бадмінтону 2021 і вперше в історії Європейського бадмінтону він пройде одночасно з Конгресом Європейської Конфедерації 2021. Європейська бадмінтонна родина об’єднається після перемоги над пандемією саме у Києві — серці континенту 💙💛
Обіцяю, що ми зробимо останні змагання перед Токіо незабутніми і для бадмінтонних фанів і для тих, хто вперше познайомиться з нашим спортом, і для самих спортсменів! Тож записуйте у календар 2021 року: 🗓27 квітня — 2 травня — Чемпіонат Європи з бадмінтону 2021, Київ, Палац Спорту 🏸🔥

Щиро дякую за міцне дружнє плече усім, хто підтримував нас та був поруч! Вдячний Вадим Гутцайт за підтримку на усіх фронтах, Сергієві Бубці і НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team за натхнення, нашим партнерам, які у важкі часи підтримували спорт не лише морально, нашим консулам та послам у різних куточках світу, які робили неможливе для того, щоб спортсмени змогли взяти участь у змаганнях! Дякую кожному з вас, хто вболівав за наших бадмінтоністів, цікавився спортом чи навіть сам брав ракетку у руки! Дякую спортсменам, які тренувалися та перемагали попри все!
Thanks to all our friends all over the world BWF — Badminton World Federation, Badminton Europe! Looking forward to welcoming you in Kyiv in April at the 2021 European Championships!
Дякую Команді Федерації!
Веселих свят! Здоров’я, миру і злагоди у Новому Році!
Все буде бадмінтон! Тільки вперед!