Любительський бадмінтон в Україні повинен перейти на новий рівень — Олексій Дніпров
21.01.2021
Ветерани та любителі бадмінтону вперше отримали єдиний календар турнірів на 2021 рік
16.02.2021

Вірю, що за кілька років у бадмінтон гратимуть школярі в усіх куточках України — Олексій Дніпров

Таку думку висловив Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров під час робочого візиту у відокремлений підрозділ Федерації в Івано-Франківській області. Він разом з віце-президентом Федерації бадмінтону України Василем Проданом, головою обласного відділення НОК Мирославом Карабіним та керівником відокремленого підрозділу Федерації бадмінтону України в Івано-Франківській області Ігорем Цепендою відкрили бадмінтонний майданчик у Микуличинській школі та передали сертифікований Світовою та Європейською Федераціями бадмінтонний набір для проведення занять з учнями, а також волани для гри у Ейр-бадмінтон.

Олексій Дніпров мав нагоду особисто познайомити школярів з бадмінтоном, розповісти цікаві факти про гру та навіть зіграти перший дружній матч.

«Ми хочемо познайомити українських школярів з бадмінтоном — наймасовішим та найдинамічнішим Олімпійським видом спорту у світі. Ми активно працюємо зі школами по всій Україні в рамках міжнародної програми ShuttleTime — проводимо навчальні семінари для вчителів та тьюторів з бадмінтону. Вірю, що за кілька років у бадмінтон гратимуть школярі в усіх куточках України. Це наша мета. Вже сьогодні цим спортом займаються близько 100 тисяч учнів у 10 областях нашої країни. Можливо, саме серед дітей у школі на Івано-Франківщині, на Донеччині чи Полтавщині ми знайдемо майбутнього Олімпійського Чемпіона», — підкреслив Олексій Дніпров.

Він також висловив щиру подяку Ігореві Цепенді та Мирославу Карабіну за їхній вагомий вклад у розвиток бадмінтону в Івано-Франківській області та вручив символічні подяки від Федерації бадмінтону України.

Сертифікований тренер з бадмінтону Яків Павленко провів з новим інвентарем провів відкрите заняття з бадмінтону з учнями Микуличинського ліцею. Заняття з бадмінтону стануть у ліцеї регулярними.

Shuttle Time – програма розвитку бадмінтону у школах. Вона була заснована Світовою федерацією бадмінтону у 2012 році. Сьогодні її впроваджено у 135 країнах світу. З 2019 року до програми приєдналася і Україна.