Вірю, що за кілька років у бадмінтон гратимуть школярі в усіх куточках України — Олексій Дніпров
08.02.2021
Новий Генеральний секретар та Рада Федерації – засідання Всеукраїнської Конференції Федерації бадмінтону України пройшло у Києві
25.02.2021

Ветерани та любителі бадмінтону вперше отримали єдиний календар турнірів на 2021 рік

Федерація бадмінтону України презентує єдиний календар турнірів серед ветеранів та любителів бадмінтону на 2021 рік. Вперше за роки існування Федерації любительсько-ветеранські змагання у зручному форматі узгоджено та зведено в єдиний календар.

Ознайомитися з календарем можна тут.

«Для нас започаткувати традицію створення єдиного календаря любительських турнірів було важливою місією. Ветерани та любителі бадмінтону — душа нашого спорту. Саме вони щодня пропагують заняття бадмінтоном на власному прикладі. Сподіваюся, я теж матиму нагоду взяти участь у кількох турнірах цього року», — ділиться планами Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Внести пропозиції до календарного плану мали змогу всі охочі — перед затвердженням календаря його проєкт було винесено на загальний розгляд бадмінтонної спільноти на офіційному сайті та у соцмережах Федерації.

Усі подальші зміни та затвердження наступних календарних планів проводитимуться також з урахуванням інтересів зацікавлених сторін.