Результати першого дня Чемпіонату Європи з бадмінтону 2021
28.04.2021
Українські бадмінтоністи змагатимуться за вихід до чвертьфіналу Чемпіонату Європи з бадмінтону 2021
29.04.2021

До уваги представників ЗМІ: запрошуємо на презентацію першої книги про історію українського бадмінтону

29 квітня у Київському палаці спорту відбудеться презентація книжки «Усе буде бадмінтон», яку було видано спеціально до Чемпіонату Європи з бадмінтону в Києві. Автор книги – відомий спортивний журналіст, член Зали слави української спортивної журналістики Ігор Левентштейн.

Для більшості пересічних обивателів бадмінтон асоціюється з веселою забавою з ракетками та воланчиком, у яку грають у дворах, на пляжах, на пікніках. Проте бадмінтон – це ще й цікавий, азартний, видовищний вид спорту, який має своїх зірок-професіоналів і 160-річну історію. Українському професійному бадмінтону – 60 років. І за цей період наші спортсмени здобули чимало перемог та трофеїв на міжнародній арені. Український бадмінтон, без сумніву, має свою гідну історію, яку й відображено у цій книзі. Цікаво, що це взагалі перша книжка про бадмінтон в Україні!

Презентація розпочнеться об 11:30 в пресцентрі ЧЄ з бадмінтону. Про роботу над книгою розкажутьІгор Левентштейн та автор ідеї, Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров. Авторам найцікавіших запитань будуть подаровані листівки з автографами гравців збірної України та зірок Євро 2021.

Усе буде бадмінтон!