Олексій Дніпров: Великі спортивні заходи — майданчик для популяризації спорту в Україні
22.06.2021
Кожен фішін — це по суті старт — українські бадмінтоністи виступили на Олімпіаді у Токіо 
30.07.2021

Кубок Азовського Моря 2021 з ейрбадмінтону пройде в рамках фестивалю MRPL City Festival у Маріуполі

Фестиваль MRPL City Festival прийматиме Кубок Азовського Моря з ейрбадмінтону 2021. Змагання пройдуть 7-8 серпня у Маріуполі. 

Гості фестивалю насолоджуватимуться якісною музикою та видовищними іграми спортсменів, а охочі спробувати власні сили зможуть позмагатися за кубки та призовий фонд турніру — 35 000 гривень. 

«Ейрбадмінтон — вулична гра до якої всі ми звикли з дитинства, але на якісно новому рівні. Ми хочемо познайомити з ейрбадмінтоном якомога більше людей, тому раді бути частиною великого фестивалю», — ділиться Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров. 

До участі у змаганнях запрошуються збірні команди областей, міст, районів, ДЮСШ, окремі команди. Змагання проходитимуть у парних категоріях — чоловічій, жіночій, змішаній та мікст 3\3. 

Реєстрація учасників за посиланням: https://forms.gle/KWbzfgTWCcMoq63h8.

Дедлайн подачі заявок — 4 серпня 2021 року. 

Ейр-бадмінтон – гра у бадмінтон на свіжому повітрі. Його головна відмінність – ейр-волан – стійкий до вітру та ергономічний.

MRPL City Festival пройде 6-8 серпня у Маріуполі. На гостей фестивалю окрім запеклих баталій на майданчику для ейрбадмінтону  чекатимуть чотири сцени, більше 50 артистів, атракціони, смачна їжа та безліч розваг на будь-який смак.