Олексій Дніпров закликав українських бадмінтоністів до боротьби з матч-фіксингом — відкритий лист
10.08.2021
ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ Victor Ukraine Open 2022
14.08.2021

Український парабадмінтоніст вперше виступить на Паралімпійських Іграх

Український парабадмінтоніст Олександр Чирков завоював ліцензію на Паралімпійські Ігри. Бадмінтон вперше буде представлено на Паралімпіаді у Токіо.

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяв участь у церемонії проводів національної збірної команди на XVI літні Паралімпійські ігри.

«Незалежно від результату, я вважаю, що всі ви – вже чемпіони, вже переможці. І всі ці 30 років ви є одними з тих, хто підживлює нашу незалежність і надихає нашу країну ніколи не здаватися. Тож я вам дуже вдячний, як і кожен українець. І я вірю, що ви вкотре підтвердите це в найближчі два тижні в Японії», – наголосив Володимир Зеленський.

Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров побажав успішних виступів усім українським атлетам та зазначив, що виступ Олександра Чиркова на перших змаганнях з парабадмінтону в рамках Паралімпійських Ігор є важливою перемогою: «Ми пишаємося нашим спортсменом, він старанно працював на цей результат. Переконаний, що у Токіо ми побачимо достойний виступ Олександра».

Він також висловив сподівання, що на наступних Паралімпійських Іграх у Парижі команда українських бадмінтоністів буде більшою, адже наші спортсмени мають високий потенціал.

Олександр Чирков виступить у чоловічій одиночній категорії SL 3. Разом з ним змагатимуться ще п’ятеро спортсменів з Індії, Великобританії, Японії та Індонезії.

XVI літні Паралімпійські ігри триватимуть у Токіо 24 серпня – 6 вересня. Відкриються ігри 24 серпня, у день 30-річчя незалежності України. У Паралімпіаді братимуть участь 143 українських атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту. У Токіо буде розіграно 540 комплектів нагород серед представників 168 країн.

Девіз національної паралімпійської збірної команди України «Ваша підтримка – наша перемога!».