European talent shines in the first YONEX Luxembourg Open
09.05.2022
Українські бадмінтоністи підкорюють Всесвітню Гімназіаду 2022
16.05.2022

Тріумф Дефлімпіади — українські бадмінтоністки завоювали історичну бронзу

Першу історичну для українського бадмінтону бронзову медаль на Дефлімпійських Іграх вибороли бадмінтоністки Софія Ченоморова та Богдана Губанова. У загальному командному заліку Україна посідає перше місце за кількістю медалей.

«Це тріумф наших дівчат! Справді історична медаль для українського бадмінтону! Соня — наймолодша представниця України на Дефлімпіаді, їй всього 15 років. Впевнений, що попереду у дівчат велике майбутнє! Так само, як і к Петра Такало, який також чудово виступив. Щиро дякую спортсменам та тренерам за віддачу та те, як вони представили Україну на змаганнях найвищого рівня! І вітаю всю бадмінтонну родину з історичною бронзою!», — привітав Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.

Софія Черноморова та Богдана Губанова були за крок від фіналу Дефлімпіади, але, на жаль, програли у півфінальному матчі.

Вирушаючи зі спортсменами до Бразилії, тренер Дефлімпійської команди України з бадмінтону Вікторія Семенюта говорила, що мета бадмінтоністів на цих Іграх — завоювати медаль. І вони дотрималися слова.

Українські бадмінтоністи показали високий результат на цій Дефлімпіаді. У жіночій одиночній категорії Софія Черноморова увійшла до вісімки найсильніших, Петро Такало також боровся за вихід у півфінал у чоловічій одиночній категорії, а граючи разом у змішаній парній категорії, спортсмени були дуже близькі від виходу у чвертьфінал.

Команда Федерації бадмінтону України приєднується до привітань! Пишаємося українськими спортсменами!