Practical seminar for new umpires during Yonex Latvia International 2022
08.08.2022
Ukrainian badminton players win 4 out of 5 Yonex Latvia U17 trophies in Liepāja
15.08.2022

Бадмінтон у навчальних закладах — запрошуємо на семінари Shuttle Time

Федерація бадмінтону України відновлює проведення семінарів за міжнародною програмою Shuttle Time. Запрошуємо шкільних вчителів фізкультури та викладачів вищих навчальних закладів на навчання.

«Менше ніж за місяць розпочнеться новий навчальний рік в українських закладах освіти і це найкращий час здобути нові знання та вміння для вчителів і викладачів. То ж закликаємо всіх бажаючих долучитись до участі в семінарах та знайомити своїх учнів з цим прекрасним та динамічним видом спорту», — говорить тьютор програми Shuttle Time Олександр Самсонюк.

Програму затверджено Міністерством освіти та науки України, це дозволяє впроваджувати модулі «Бадмінтон» та «Ейрбадмінтон» в освітніх закладах всіх рівнів.

Перші після повномасштабного вторгнення РФ в Україну семінари пройшли у Кам’янці-Подільському та Рівному. Участь у навчанні взяли понад 40 працівників освіти у Кам’янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка та Рівненському ліцеї №23.

Федерація бадмінтону України планує проведення семінару на Хмельниччині наприкінці серпня, а на початку вересня навчання пройде у Києві.

Заявки на участь у запланованих семінарах та на проведення навчальних програм у інших містах можна надсилати на: samson.rv@gmail.com

Більше інформації про міжнародну програму Shuttle Time: https://ubf.com.ua/shuttle-time-ukraine/