СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ НА 2019 РІК З БАДМІНТОНУ

ЗАВАНТАЖИТИ

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ НА 2019 РІК З БАДМІНТОНУ

№ з/пПрізвище, і’мя та по батьковіvhДата народженняРозрядФСТОбластьВид програмиКращий результат минулого сезонуЗапланований результат на 2019 рікТренер
плануємийвиконаний
123456789101112
 Чоловіки          
 Основний склад          
1Атращенков Валерій Володимирович 20.08.1984МСУМКДинамоХарківськапарна та зміш.кат.5-8 ЧЄ, 1-2 ЧУ1ЧУ5-8 ЄІ, 1-2 ЧУМахновський Г.А.
2Боснюк Данило Віталійович 24.08.2000МСУУкраїнаДніпропетровськаодин., парна та зміш.кат.1-3ЧУ2 КУ, 4 ЧУ1-3 ЧУПешехонов М. С., Семенюта В. В.
3Дон Сергій Геннадійовичvh12.04.1993МСУУкраїнаДніпропетровськаодин., парна та зміш.кат.1-4 ЧУ, КУ1 ЧУ1-4 ЧУ, КУМізін М. Г.
4Дружченко Іван Владиславовичvh27.08.1997МСУУкраїнаДніпропетровськапарна та зміш.кат.1-3 ЧУ,КУ3 КУ1-3 ЧУДружченко В. Г., Семенюта В. В.
5Завадський Дмитро Олександровичvh04.11.1988МСУМКСпартакХарківськаодин., парна та зміш.кат.1ЧУ2 ЧУ1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.І.
6Колісник Олександр Максимовичvh11.03.1996МСУУкраїнаДніпропетровськаодин., парна кат.1-3 ЧУ,КУ3 КУ1-4 ЧУ, КУМахновський Г. А.
7Конов Віталій Сергійовичvh13.07.1987МСУМКСпартакХарківськаодин. парна.кат.та зміш. кат1-3 ЧУ1 КУ1-4 ЧУ, КУСтерін М.Б. Діптан А.І.
8Леонов Кирило Вікторович 26.08.1993МСУУкраїнаДніпропетровськаодин., парна кат.1-3 ЧУ3 ЧУ1-4 ЧУ, КУСеменюта В. В., Пешехонов М. С.
9Натаров Геннадій Вадимовичvh23.01.1992МСУДинамоХарківськазміш.кат.2-3 ЧУ,КУ4 КУ1-4 ЧУ, КУМахновський Г.А.
10Почтарьов Артем Сергійович 24.07.1993МСУДинамоХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-2 ЧУ1 ЧУ5-8 ЄІ, 1-2 ЧУМахновський Г.А.
11Шмундяк Олександр Геннадійовичvh25.06.1998МСУСпартакХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ,КУ1 КУ1-4 ЧУ, КУСтерін М. Б., Діптан А. І.
 Кандидати у збірну команду          
1Амосов Олег Валерійович 13.12.2001МСУ Дніпропетровськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.1 ЧУ мол.1-3 ЧУ мол.Семенюта В. В.
2Бекетов Гліб Романович 30.10.2000КМСУОсвітаХарківськапарна та зміш.кат.1-3 ЧУ мол.1ЧУ мол.1-4 ЧУ, КУГоловкіна Н.В.
3Булденко Владислав Артемович 07.03.1996МСУУкраїнаДніпропетровськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ,КУ1 ЧУ1-4 ЧУ, КУДружченко В. Г.,
4Деремешко Богдан Сергійович 31.03.2003КМСУ Миколаївськаодин., парна та зміш.кат.1-4 ЧУ юн.1 ЧУ юнр.1-4 ЧУ юнр.Кунін О. С., Джупіна А. А.
5Дон Андрій Геннадійович 16.06.2000МСУ Дніпропетровськапарна та зміш.кат.1-4 ЧУ юн.1 ЧУ юнр.1-4 ЧУ юнр.Резнік О.М.
6Дубенко Максим Сергійович 16.01.2002МСУУкраїнаОдеськапарна кат.1-4 ЧУ юн.1 ЧУ1-4 ЧУ юнр.Білоус І. В.
7Махновський Михайло Геннадійович 19.02.2000МСУДинамоХарківськапарна та зміш.кат.1-3 ЧУ мол.1 ЧУ мол.1-4 ЧУ, КУГоловкіна Н. В.
8Дубинський Данило 20.05.2003КМСУ Дніпроптровськаодин., парна та зміш.кат.3-6 ЧУ юн.5 ЧУ юн.1-4 ЧУ юнр.Олійник В.А.
9Єрьоменко Микита 22.08.2004КМСУ Дніпропетровськаодн., та парн. кат.1-3 ЧУ юн.4 ЧУ юнр.1-4 ЧУ юнр.Олійник В.А.
10Калініченко Ігор Андрійович 21.10.2002МСУ Миколаївськапарна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.2 ЧУ юнр.1-4 ЧУ юнр.Казарінова Ю.Р.
11Козубенко Микола Олександрович 01.01.2003КМСУУкраїнаОдеськаодин., та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.2 ЧУ юнр.1-3 ЧУ юнр.Білоус В. А.
12Кузнецов Ростислав Сергійович 07.09.2003КМСУУкраїнаЛуганськаодин.та парна кат.1-4 ЧУ юн.5 ЧУ юн.1-3 ЧУ юнр.Кондратюк А. А.
13Мединський Іван Дмитрийович 14.11.2000МСУОсвітаХарківськаодин. та парна.кат.1-3 ЧУ мол.2 ЧУ мол.1-4 ЧУ, КУМединський Є. А., Головкіна Н. В.
14Носов Артем Тимурович 20.02.2003МСУУкраїнаОдеськапарна та зміш.кат.кат.1-4 ЧУ юн.1 пар. кат. 4 одн. ЧУ юн.3-8 Гран Прі Є. 1-3 ЧУ мол.Білоус І. В.
15Рева Віталій Олегович 06.07.2003КМСУОсвітаХарківськапарна кат.1-4 ЧУ юн.2 ЧУ юн.1-4 ЧУ юнр.Крючкова А. Р., Жарка Є. Ю.
16Скриннік Данило Олексійович 05.02.2002КМСУОсвітаХарківськапарн. кат1-4 ЧУ юнр.4 ЧУ юнр.1-4 ЧУ юнр.Головкіна Н.В.
17Скурида Кирило Вікторович 26.12.2003КМСУУкраїнаЛуганськаодин.та парна кат.3-6 ЧУ мол.5 ЧУ юн.1-3 ЧУ юнр.Кондратюк А. А.
18Трискіба Іван володимирович 04.05.2002КМСУ Дніпропетровськаодин., кат.3-6 ЧУ юн.2 ЧУ юнр.1-4 ЧУ юнр.Бендін С. В.
19Філіпенко Нікіта Сергійович 27.05.2001КМСУ Дніпропетровськапарна .кат.1-4 ЧУ юн.1 ЧУ юнр.1-4 ЧУ юнр.Семенюта В. В.
20Шевченко Данило Вікторович 15.02.2001МСУУкраїнаДніпропетровськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.2 ЧУ юнр.1-4 ЧУСеменюта В.В., Мізін М. Г.
21Яковлєв В’ячеслав Олексійович 13.07.20031 розрядУкраїнаОдеськаодн., та парн. кат.1-3 ЧУ юн.4 ЧУ юнр.1-4 ЧУ юнр.Білоус І. В.
 Резерв збірної команди          
1Вишневий Михайло Ігорович 23.08.2004КСМУОсвітаМиколаївськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.1ЧУ юн.1-4 ЧУ юн.Казарінова Ю.Р.
2Греков Андрій 14.12.2005І розряд Дніпропетровськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.3 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Бендін С. В.
3Колузаєв Володимир Артемович 31.07.2004КМСУУкраїнаОдеськапарна та зміш.кат.1-4 ЧУ юн.4 ЧУ юнр.1-4 ЧУ юн.Білоус І. В.
4Леонт`ев Єгор Андрійович 21.06.20051 розряд Миколаївськаодин., парна та зміш.кат.1-4 ЧУ юн.2 ЧУ юн.1-4 ЧУ юн.Кунін О.С.
5Першин Олексій 31.07.2003КМСУСпартакХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.2 ЧУ юн.1-4 ЧУ юнр.Завадский Д. О., Крючкова А. Р.
6Романюк Єгор Анатолійович 04.08.2007І розряд Миколаївськаодин., та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.3 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Кунін О. С., Казарінова Ю.Р.
7Столовой Євген 09.02.2005КМСУкраїнаХарківськаодин., парна.кат.1-3 ЧУ юн.1 ЧУ юн1-3 ЧУ юн.Прус О. В.
8Царегородцев Іван Олександрович 03.01.2007І розряд Миколаївськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.2 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Кунін О. С.
9Шевчук Данило 26.11.2004КМСУУкраїнаОдеськапарн., та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.3 ЧУ юн.1-4 ЧУ юн.Карпов В. О.
10Чирун Олександр Андріанович 17.09.2007І розрядОсвітаЛьвівськапарн., та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.3 ЧУ юн.1-4 ЧУ юн.Гречанюк О. О. Каратник І. В.
 Жінки          
 Основний склад          
1Войцех Наталя Олександрівна 21.06.1992МСУМКУкраїнаДніпропетровськаодин.та зміш.кат.1ЧУ2 ЧУ 5-9 ЧЄ, 1-2 ЧУМізін М.Г. Пешехонов М. С.
2Джангобекова Кристинаvh06.03.1992МСУОсвітаЛьвівськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ3 ЧУ5-8 Гран Прі Є, 1-3 ЧУГречанюк О. О. Каратник І. В.
3Жарка Єлизавета Юріївна 14.06.1992МСУМКСпартакХарківськапарна та зміш.кат.5-8 ЧЄ1 ЧУ5-9 ЧЄ, 1-2 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.І.
4Ільїнська Марина Сергіївнаvh13.03.1999МСУОсвітаХарківськапарна. та зміш.кат.1-2ЧУ1 ЧУ5-9 ЧЄ, 1-2 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.І.
5Казарінова Юлія Романівна 02.01.1992МСУМК Миколаївськапарна та зміш.кат.1-2ЧЄ2 ЧУ1-3 ЧУКунін О.С.
6Лісна Владислава Русланівнаvh16.06.1996МСУСпартакХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3ЧУ5 ЧУ, 2 КУ5-8 Гран Прі Є, 1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.І.
7Міхалькова Анна Ігорівнаvh15.03.1997МСУОсвітаХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3ЧУ5 ЧУ, 4 КУ5-8 Гран Прі Є, 1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.І.
8Паксютова Євгенія Сергіївна 19.04.1999МСУУкраїнаДніпропетровськапарна та зміш.кат.3-5 ЧУ4 КУ1-3 ЧУПешехонов М. С., Мзін М. Г
9Прозорова Анастасія Едуардівнаvh27.08.2001МСУДинамоХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.3 ЧЄ мол.1-3 ЧУМахновський Г.А. Головкіна Н. В.
10Рудакова Валерія Вікторівнаvh01.02.2001МСУДинамоХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ3 ЧЄ мол.1-3 ЧУМахновський Г.А. Головкіна Н. В.
11Улітіна Марія Станіславівна 05.11.1991МСУМКУкраїнаДніпропетровськаодин.кат.3-5ЧЄ1 ЧУ3-5 ЧЄ, 1-2 ЧУСеменюта В.В.
 Кандидати у збірну команду          
1Бугрова Поліна Віталіївна 30.01.2004МСУСпартакХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.2 ЧУ1-3 ЧУ мол.Крючкова А. Р.
2Галицька Яна Юріївна 27.08.2001МСУКолосВінницькаодин., парна та зміш.кат.5-9 ЧУ5 ЧУ мол.1-3 ЧУ мол.Галицький Ю. Л.
3Демиденко Софія 04.12.2003КМСУУкраїнаХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.5 ЧУ юнр.1-3 ЧУ мол.Прус О. В.
4Індичко Вікторія Валеріївна 23.04.1995МСУ Миколаївськаодин., парна та зміш.кат.5-8 ЧУ3 ЧУ1-3 ЧУКунін О.С.
5Калюжна Марія Володимирівна 27.03.2003КМСУ Харківськапарна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.5 ЧУ юнр.1-3 ЧУ мол.Головкіна Н. В.
6Кучер Анастасія Сергіївна 27.03.1996МСУ Миколаївськаодин., парна та зміш.кат.5-8 ЧУ5 ЧУ1-3 ЧУКунін О.С.
7Марущак Аріна Сергіївна 03.12.2002МСУУкраїнаОдеськаодин., парна та зміш.кат.1 ЧУ юн.1 ЧУ юн.пар, 2 одн.1-3 ЧУ мол.Руда О.П.
8Мірошніченко Юлія Володимирівна 16.08.2000КМСУОсвітаХарківськаодин., парна та зміш.кат. 3 ЧУ юн. парн.3-8 Гран Прі юн., 1-3 ЧУ юн., мол.Мединська Є. А.
9Масайло Валерія Андріївна 24.01.2000МСУ Миколаївськаодин., парна та зміш.кат.4 ЧУ юн.3 ЧУ мол.3-5 ЧУКазарінова Ю.В.
10Пойда Дар’я Володимирівна 11.01.2001МСУ Миколаївськаодин., парна та зміш.кат.3 ЧУ юн.1 ЧУ юн.1-4 ЧУКазарінова Ю.Р.
11Прокопович Анастасія Іванівна 07.08.2003МСУУкраїнаХарківськаодин., парна та зміш.кат.3 ЧУ юн.1 ЧУ мол.1-3 ЧУ мол.Головкіна Н. В. Мединська Є. А.
12Собко Яна Олександрівна 15.04.2004КМСУСпартакХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.2 ЧУ юн.1-3 ЧУ мол.Крючкова А. Р. Стерін М. Б.
13Столяренко Марія Євгенівна 30.04.2004МСУ Харківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.3 ЧЄ юн.1-3 ЧУ юн.Крючкова А. Р. Стерін М. Б.
14Тихорська Ольга Сергіївна 14.03.2004КМСУ Дніпроптровськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.3 ЧУ юн.1-3 ЧУ мол.Семенюта В. В.
15Ткач Поліна Сергіївна 17.03.2003МСУ Миколаївськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.1 ЧУ юн.1-3 ЧУ мол.Куніна Є. Г.
16Фролова Варвара Євгеніївна 09.12.2004МСУ Харківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.1 ЧУ юн.1-3 ЧУ мол.Крючкова А. Р. Стерін М. Б.
17Холодна Марія Євгенівна 22.04.20031 розрядУкраїнаХарківськапарн., міш., кат.1-3 ЧУ юн.4 ЧУ юн.1-3 ЧУ мол.Прус О. В.
18Цигнадзе Маргарита Гочівна 27.07.2001МСУ Дніпроптровськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.5 ЧУ мол.1-4 ЧУДружченко В. Г., Семенюта В. В.
19Чистякова Єлизавета Максимівна 29.11.2003І розряд Дніпропетровськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.4 ЧУ юнр.1-3 ЧУ мол.Зуєва Т. В.
20Яковлева Єлизавета Михайлівна 12.04.2002КМСУ Дніпроптровськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.3 ЧУ мол.1-3 ЧУ мол.Селіванова В. В., Плітко І. М.
 Резерв          
1Кантемир Євгенія 23.07.2005КМСУУкраїнаХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.5 ЧУ юнр.1-3 ЧУ юн.Головкіна Н. В., Мединська Є.А.,
2Кисельова Олександра 07.08.2005КМСУУкраїнаХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.5 ЧУ юнр.1-3 ЧУ юнр.Головкіна Н. В.
3Коваленко Анна Миколаївна 21.10.2006КМСУ Миколаївськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.5 ЧУ юнр.1-3 ЧУ юн.Кунін О. С.
4Лаврова Софія 14.03.2005І розрядОсвітаХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.5 ЧУ юнр.1-3 ЧУ юнр.Крючкова А. Р. Стерін М. Б.
5Лисенко Аліна 06.04.2005КМСУУкраїнаХарківськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.5 ЧУ юнр.1-3 ЧУ юнр.Головкіна Н. В.
6Приходько Яна Олександрівна 04.11.2004КМСУ Дніпроптровськаодин., парна та зміш.кат.5-8 ЧУ юн.3 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Олійник В. А.
7Сміян Єлізавета Сергіївна 18.09.2001КМСУУкраїнаОдеськаодин., парна та зміш.кат.5-9 ЧУ5 ЧУ1-3 ЧУ мол.Білоус І. В. Карпов В. О.
8Філоненко Єлизавета Андріївна 30.11.2003КМСУ Київодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.3 ЧУ юн.1-3 ЧУ юнр.Косенко В. Е.
9Черноморова Софія Григорівна 19.10.2006КМСУ Миколаївськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.5 ЧУ юнр.1-3 ЧУ юн.Кунін О. С.
10Полийчук Вікторія Тарасівна 14.05.2006І розрядОсвітаЛьвівськаодин., парна та зміш.кат.1-3 ЧУ юн.4 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Гречанюк О. О. Фіж Л. М.
            
 Директор департаменту олімпійського спорту      Р. Я. Вірастюк
            
 Начальки відділу олімпійських ігрових видів спорту департаменту олімпійського спорту      Ю. В. Буєва
            
 Державний тренер з бадмінтону      С. В. Оніщенко