Список
Чемпіоната України серед юніорів 2001 р.н. та молодше,2018
м. Харків 10 — 12.08.2018 року

Дівчата

Прізвище та імяРік нар.РозрядМісто, ОбластьОрганізаціяСпортивне товариствоТренерІНН (Ідент код)
1Асадова Аміна2001ІІХарківСДЮСШОРУкраїнаПрус О.В.
2Бугрова Поліна2004КМСХарківКДЮСШ СТ «Спартак»СПАРТАККрючкова А.Р., Стеірн М.Б., Завадський Д.О.
3Галицька Яна2001МСУВінницяВОДЮСШ”Колос”“Колос”Галицький Ю.Л.
4Демиденко Софія2003КМСУХарківСДЮСШОРУкраїнаПрус О.В.
5Довженко Вікторія2004ІІХарківСДЮСШОРУкраїнаГоловкіна Н.В.
6Єрохіна Анастасія2005ІХарківКДЮСШ СТ «Спартак»СПАРТАКЖарка Є.Ю.
7Жук Олександра2001ІІХарківСДЮСШОРУкраїнаГоловкіна Н.В.
8Калюжна Марія2003КМСУХарківСДЮСШОРУкраїнаГоловкіна Н.В.3782701305
9Калякіна Анна2001КМСУХарківХОВУФКСМОНМахновський Г.А.3704802489
10Кантемир Євгенія2005КМСУХарківСДЮСШОРУкраїнаГоловкіна Н.В.3853600821
11Кисельова Олександра2005КМСУХарківСДЮСШОРУкраїнаГоловкіна Н.В.3845504929
12Клепова Анастасія2001ІІХарківКДЮСШ 13МОНГасанов А.Н., Самарчанц Д.Р.
13Колянда Аліна2004ІІІХарківХОВУФКСМОНШаршунова Т.М.
14Крилова Софія2002ІІХарківДЮСШ «Кіровець»УкраїнаМальцева Т.М.. Александрова О.О.
15Лаврова Софія2005ІХарківКДЮСШ 13МОНКрючкова А.Р., Стерін М.Б.
16Лисенко Аміна2005КМСУХарківСДЮСШОРУкраїнаГоловкіна Н.В.3846006049
17Марущак Аріна2002МСУОдесаКПНЗ КДЮСШ №5УкраїнаРуда О. П.
18Пойда Дар’я2001МСУМиколаївМОК КДЮСШКазарінова Ю.Р.
19Попсуйшапка Таїсія2003ІІХарківСДЮСШОРУкраїнаПрус О.В.
20Прокопович  Анастасія2003КМСУОдесаБілоус І.В.
21Сердюк Софія2004ІІІХарківХОВУФКСМОНШаршунова Т.М.
22Смєян Єлизавета2001КМСУОдесаКПНЗ КДЮСШ №5УкраїнаКарпов В. О.
23Собко Яна2004КМСХарківКДЮСШ 13СПАРТАККрючкова А.Р., Стерін М.Б.
24Столяренко Марія2004МСХарківКДЮСШ 13МОНКрючкова А.Р., Стерін М.Б.
25Тихорська Ольга2004КМСДніпроКПНЗ СДЮШОР ім.Вавілова К.В.Семенюта В.
26Тішенінова Варвара2002КМСХарківКДЮСШ СТ «Спартак»СПАРТАККрючкова А.Р., Завадскьий Д.О.
27Ткач Поліна2003КМСМиколаївМОК КДЮСШКунін О.С.
28Фролова Варвара2004МСХарківКДЮСШ 13МОНКрючкова А.Р., Стерін М.Б.
29Холодна Марія2003КМСУХарківСДЮСШОРУкраїнаПрус О.В.
30Чистякова Єлізавета2002КМСДніпроКПНЗ СДЮШОР ім.Вавілова К.В.Семен.та В.-Зуєва Т.
31Шляхова Олександра2004ІІХарківСДЮСШОРУкраїнаГоловкіна Н.В.
32Шукалова Ганна2005ІХарківКДЮСШ 13МОНГасанов А.Н., Самарчанц Д.Р.
33Яковлева Єлізавета2002КМСДніпроКПНЗ СДЮШОР ім.Вавілова К.В.Плітко І.-Селіванова В.

Хлопці

Прізвище та імяРік нар.РозрядМісто, ОбластьОрганізаціяСпортивне товариствоТренерІНН (Ідент код)
1Амосов Олег2001КМСДніпроКПНЗ СДЮШОР ім.Вавілова К.В.Семенюта В.
2Вишневий Михайло2004КМСМиколаївМОК КДЮСШКазарінова Ю.Р.
3Деремешко Богдан2002МСУМиколаївМОК КДЮСШКунін О.С.
4Дон Андрій2002КМСДніпроКПНЗ СДЮШОР ім.Вавілова К.В.Резнік О.-Мізін М.
5Дубенко Максим2002МСУОдесаКПНЗ КДЮСШ №5УкраїнаКарпов В. О.
6Калініченко Ігор2002МСУМиколаївМОК КДЮСШКазарінова Ю.Р.
7Кащєєв Федір2003ІІХарківДЮСШ «Кіровець»УкраїнаМальцева Т.М.. Александрова О.О.3773905036
8Козубенко Микола2003КМСУОдесаКПНЗ КДЮСШ №5УкраїнаКарпов В. О.
9Кравченко Максим2005ІІХарківКДЮСШ 13МОНКрючкова А.Р., Самарчанц Д.Р.
10Кузнецов Ростислав2003КМСЛисичанськКЗДЮСШКондратюк А.А
11Ландяк Владислав2001КМСУХарківХОВУФКСМОНГоловкіна Н.В., Мальцева Т.М.3721901592
12Малютін Олександр2001IЛисичанськКЗДЮСШКондратюк А.А
13Мороз Владислав2002КМСВінницяВОДЮСШ”Колос”“Колос”Галицький Ю.Л.3757205696
14Носов Артем2003МСУОдесаКПНЗ КДЮСШ №5УкраїнаБілоус І. В.
15Першин Олексій2003КМСХарківКДЮСШ СТ «Спартак»СПАРТАККрючкова А.Р., Завадскьий Д.О.
16Пилипенко Владислав2002ІІХарківХОВУФКСМОНШаршунова Т.М.
17Рева Віталій2003КМСХарківКДЮСШ 13МОНКрючкова А.Р., Жарка Є.Ю.
18Рожков Володимир2001МСУМиколаївМОК КДЮСШКазарінова Ю.Р.
19Синиця Дмитро2002КМСДніпроКПНЗ СДЮШОР ім.Вавілова К.В.Ващенко Л.-Пешехонов М.
20Сисоєв Максим2001ІХарківХОВУФКСМОНШаршунова Т.М.
21Скриннік Данило2002КМСУХарківХОВУФКСМОНГоловкіна Н.В.3729103914
22Скуріда Кирилл2003IЛисичанськКЗДЮСШКондратюк А.А
23Сокол Віталій2002ІМиколаївМОК КДЮСШКазарінова Ю.Р.
24Столовой Євген2005КМСУХарківСДЮСШОРУкраїнаПрус О.В.
25Тітов Олексій2005КМСУХарківСДЮСШОРУкраїнаПрус О.В.
26Трискиба Іван2002КМСДніпроКПНЗ СДЮШОР ім.Вавілова К.В.Бендін С.В.
27Філіпенко Микита2001кмсДніпроКПНЗ СДЮШОР ім.Вавілова К.В.Семенюта В.
28Шевченко  Данил2001мсДніпроКПНЗ СДЮШОР ім.Вавілова К.В.Семенюта В.-Мізін М.
29Яковлев В’ячеслав2003МСУОдесаКПНЗ КДЮСШ №5УкраїнаБілоус І. В.