У Харкові пройшов Всеукраїнський турнір “Кубок Незалежності” 2018
26.08.2018
На найбільшому в Україні турнірі з бадмінтону визначилися імена чвертьфіналістів
31.08.2018

У Харкові розпочався етап Кубку Європи з бадмінтону

29 серпня у Харківському Палаці спорту “Локомотив” розпочався найбільший в Україні міжнародний турнір з бадмінтону “RSL Kharkiv International 2018” – етап Кубку Європи (Badminton Europe Elite Circuit). Призовий фонд турніру – 25 тисяч доларів.

Для участі у турнірі зареєструвалися 202 гравця з 35 країн чотирьох континентів: Австралії, Азії, Америки та Європи. Вперше до Харкова приїхали бадмінтоністи з Австралії, Латвії, Йорданії, Нідерландів, Фінляндії, Єгипту та Узбекистану.

Участь у турнірі беруть найсильніші українські спортсмени. Серед яких діючий Чемпіон України, що входить у ТОП-10 бадмінтоністів Чемпіонату Європи 2018 – Артем Почтарьов, діюча Чемпіонка України, учасниця Олімпіади у Ріо, якій вдалося обіграти другу ракетку світу –  Марія Улітіна, переможниці Європейських студентських Ігор 2018 у Коїмбрі – Марія Ільїнська та Владислава Лісна, учасник юнацьких Олімпійських Ігор у Буенос-Айресі 2018 – Данило Боснюк.

За нагороди турніру боротимуться також імениті іноземні спортсмени. Зокрема, Йоахім Перссон (Данія) та Хенрі Хурскайнен (Швеція) – срібні призери чоловічої парної категорії Чемпіонатів Європи 2008 та 2012 років.

Перший день турніру – кваліфікаційний етап у чоловічій та жіночій одиночній категоріях. Результати першого дня  — тут.