15.09.2018
Svendsen gets job done despite distractions
28.09.2018

Українки – бронзові призерки Чемпіонату Європи з бадмінтону U-19

Анастасія Прозорова та Валерія Рудакова увійшли до четвірки найсильніших Чемпіонату Європи з бадмінтону серед юніорів 2018 у жіночій парній категорії і повернуться додому з бронзовими медалями.

Спортсменки збірної України впевнено просувалися турнірною таблицею змагань: у першому раунді вони перемогли пару з Білорусії, у другому – виграли у спортсменок з Фінляндії, за вихід до чвертьфіналу боролися з суперницями з Англії. У грі за вихід до півфіналу Чемпіонату Європи українки зустрілися з бадмінтоністками зі Швеції і перемогли з рахунком 21-12, 21-18. На жаль, у півфіналі дівчатам не вдалося здолати суперниць з Туреччини – другий сіяний номер змагань. Українки програли у третьому геймі.

Чемпіонат Єаропи з бадмінтону серед юніорів 2018 проходить у Талліні, Естонія 11 – 16 вересня. Участь у ньому беруть кращі юні бадмінтоністи з усієї Європи. Україну представляли восьмеро спортсменів збірної: Анастасія Прозорова, Валерія Рудакова, Данило Боснюк, Валерія Масайло, Дар’яПойда, Іван Мединський, Михайло Махновський, Гліб Бекетов.