Final in first tournament for Danes
30.09.2018
Відомі імена суперників українських бадмінтоністів на ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських Іграх у Буенос-Айресі
04.10.2018

13 медалей завоювали юні українські бадмінтоністи на міжнародному турнірі у Словакії

Три золоті, дві срібні та вісім бронзових медалей здобули 15-ти та 17-ти річні українські бадмінтоністи на турнірі Slovak Youth International 2018.
У змаганнях U-17 медалі здобули: В’ячеслав Яковлев отримав бронзу у чоловічій одиночній категорії, Марія Столяренко та Варвара Фролова розділили третє місце жіночої одиночної категорії, Поліна Ткач та В’ячеслав Яковлев — бронзові призери змішаної парної категорії.
У змаганнях U-15 у кожній ігровій категорії на п’ядестал підіймалися українські спортсмени. Ольга Тихорська перемогла у одиночній категорії серед дівчат, друге місце у цій же категорії теж посіла українка – Софія Лаврова, бронза категорії у Яни Приходько. Микита Єрьоменко виборов третє місце у юнацькій одиночній категорії. Пара Євгенія Кантемир – Олександра Кисельова перемогли у парній категорії серед дівчат, бронзу категорії отримали Софія Лаврова – Ольга Тихорська. Євген Столовий та Ольга Тихорська отримали золото змішаної парної категорії турніру, срібло цієї ж категорії у Данила Шевчука та Яни Приходько, бронза – у Микити Єрьоменка та Софії Лаврової. Данило Шевчук – Микита Єрьоменко — бронзові призери парної категорії серед юнаків.
Турнір проходив 28 – 30 вересня у місті Тренчин. Участь у турнірі серед 17-річних взяло 173 гравця з 12 країн світу, серед яких 22 українських спортсменів. У змаганнях серед 15-річних брали участь 128 гравцівз 11 країн, серед них 11 українців.