Hall and Dunn on top
23.02.2020
CoE players go to Slovakia
25.02.2020

Товариський матч з бадмінтону Україна – Болгарія пройде у Києві

Напередодні Чемпіонату Європи з бадмінтону у Києві пройде товариський матч між Збірними командами України та Болгарії. Дружній поєдинок  між найсильнішими бадмінтоністами двох країн пройде 1 березня у ТРЦ “Lavina Mall”.

“2020 – рік бадмінтону в Україні. Вже у квітні ми матимемо честь приймати у Києві змагання Європейської першості. Щоб привернути увагу українців до цієї події та до бадмінтону загалом, ми запросили наших друзів з Болгарії на товариську зустріч. Зустрінуться наші найсильніші спортсмени, ігри обіцяють бути видовищними, приходьте!”, — говорить Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров.  

Команду України представлятимуть: Марія Улітіна – перша жіноча ракетка України, Анастасія Прозорова – бронзова призерка Юнацьких Олімпійських Ігор, Валерій Атращенков – багаторазовий Чемпіон України, Данило Боснюк, Валерія Рудакова, Михайло Махновський та Гліб Бекетов.

Спеціальний зірковий гість  – Tarabarova.

Початок о 13:00. Адреса проведення: м. Київ, вул. Берковецька 6.

А вже 21 – 26 квітня у Києві проходитиме особистий Чемпіонат Європи з бадмінтону – вирішальний турнір у кваліфікаційному відборі на Олімпіаду у Токіо.

Чемпіонат Європи з бадмінтону є найпрестижнішим турніром з бадмінтону у Європі, участь у якому щороку беруть 288 кращих спортсменів континенту. Традиційно Чемпіонат визначає найкращих гравців року у жіночій та чоловічій одиночній категоріях, парних та змішаній парній категорії.  Чемпіонат у Києві стане вирішальним змаганням у відборі на майбутню Олімпіаду у Токіо.

Транслюватимуть ігри  канал НТН та Мега.  

Усі ігри Чемпіонату проходитимуть у київському Палаці спорту. Квитки на матчі можна придбати на офіційному сайті Федерації бадмінтону України: ubf.com.ua (розділ «Ticketing«).