Portuguese International has been cancelled
02.03.2020
Ukraine beat Bulgaria in a friendly badminton match in preparation for the European Championships 2020 which will take place Kyiv
07.03.2020

Україна перемогла Болгарію у товариському матчі з бадмінтону в рамках підготовки до Чемпіонату Європи 2020, що відбудеться в Україні

Українська команда з рахунком 3 — 2 перемогла команду Болгарії у товариському матчі з бадмінтону. Зустріч відбулася в рамках підготовки до цьогорічного чемпіонату Європи, який вперше в історії відбудеться в Україні 21-26 квітня. У такий спосіб федерація зробила ще один важливий крок для популяризації бадмінтону серед українців, зокрема киян, які матимуть змогу у Київському Палаці Спорту спостерігати за перебігом матчів Чемпіонату.

Гігантський торгівельний центр «Lavina Mall» на вихідних є одним з найбільш людних місць столиці. 1 березня його холл – перетворився на спортивну арену. Тут відбувся матч команд України та Болгарії з бадмінтону – напружений спортивний двобій та яскраве спортивне шоу водночас.  Україна виступила своїм сильним складом: Марія Улітіна – перша жіноча ракетка України, Анастасія Прозорова – срібна призерка Юнацьких Олімпійських Ігор, Валерій Атращенков – багаторазовий Чемпіон України, Данило Боснюк, Валерія Рудакова, Михайло Махновський та Гліб Бекетов.

 «2020 рік – особливий для усіх українських любителів бадмінтону, професійних бадмінтоністів, і федерації Бадмінтону України. Вперше в своїй історії Україна прийматиме Чемпіонат Європи з бадмінтону. Сьогоднійшній матч – демонстрація високого рівня готовності нашої команди і наших організаційних можливостей», — сказав президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров на урочистому відкритті турніру.

Спеціальний зірковий гість – співачка і композитор Tarabarova закликала усіх українців підтримати нашу збірну на чемпіонаті Європи в Києві і вболівати за них на олімпійських іграх, які пройдуть влітку у Токіо. «Те, що чемпіонат Європи з бадмінтону вперше в історії нашої країни відбувається в Україні – це привід пишатися. А я завжди там, де привід для гордості за нашу країну. Бажаю нашим спортсменам літати як на крилах і тільки завжди перемагати»,- сказала Tarabarova.

Українська команда отримала три впевнені перемоги — у жіночій одиночній, жіночій парній та змішаній парній категоріях. Успіхом болгарської команди закінчилися зустрічі у чоловічій одиночній та парній категоріях. 

Чемпіонат Європи з бадмінтону є найпрестижнішим турніром з бадмінтону у Європі, участь у якому щороку беруть 288 кращих спортсменів континенту. Традиційно Чемпіонат визначає найкращих гравців року у жіночій та чоловічій одиночній категоріях, парних та змішаній парній категорії.  Чемпіонат у Києві стане вирішальним змаганням у відборі на майбутню Олімпіаду у Токіо.

Усі ігри Чемпіонату проходитимуть у Київському Палаці спорту. Квитки на матчі можна придбати на офіційному сайті Федерації бадмінтону України: ubf.com.ua

Генеральний спонсор Чемпіонату — компанія «Епіцентр». Інформаційний партнер — Інтер Медіа Груп.