Badminton Europe statement on COVID-19
12.03.2020
Заходи щодо запобігання поширенню Коронавірусу COVID-19: змагання, заплановані на період карантину, переносяться
12.03.2020

Badminton Europe про COVID-19

Конфедерація Бадмінтону Європи уважно стежить за ситуацією із вірусом COVID-19, підготовка до чемпіонату Європи-2020 триває.

Чемпіонат Європи-2020 в Києві проходитиме з 21 по 26 квітня 2020 року, як було заплановано.

Badminton Europe та господар цьогорічного Чемпіонату Європи, Федерація Бадмінтону України, підтримують зв’язок з місцевою владою та вживатимуть усіх необхідних запобіжних заходів для забезпечення добробуту та безпеки гравців, тренерів та гостей чемпіонату.

11 березня український уряд оголосив, що до 3 квітня 2020 року всі публічні спортивні змагання проходитимуть без глядачів. Попри один підтверджений випадок зараження коронавірусом в Україні, Badminton Europe та Федерація бадмінтону України позитивно налаштовані щодо участі глядачів у Чемпіонаті Європи 2020 через 6 тижнів.

Проте за необхідності розглядатимуться різні варіанти події — зокрема, проведення турніру без глядачів.

Наразі усі заходи Badminton Europe проходитимуть без змін. Слідкуйте за оновленнями на всіх платформах Badminton Europe.

COVID-19: Важлива інформація для спільноти бадмінтону

У посиланні вище ви знайдете відповіді на найпопулярніші запитання, пов’язані з вірусом COVID-19 та тим, як він впливає на бадмінтонну спільноту.

Також наслідки для гравців та команд, пов’язані з правилами, реєстрацією та відкликанням, рейтингом та відшкодуванням коштів у разі, якщо турнір був скасований чи відкладений.

Щодо Олімпійських ігор у Токіо 2020, BWF наразі не планує вносити жодних коригувань у правила, пов’язані з періодом олімпійських кваліфікацій.